Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érezte már úgy hogy...

Más is érezte már úgy hogy felüdülés egy kedves ember társaságában dolgozni?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén elvállaltam egy kis pluszmunkát,egy kedves lány mellé osztottak be,ő tanulás mellett vállalta el a munkát hogy legyen egy kis pénze.Sokat beszélgettünk,jól éreztük magunkat,jó volt egy normális lány társaságában dolgozni.Nem kezdtem ki vele mert nagy volt közöttünk a korkülönbség és volt barátja is.Bárcsak minden napom olyan lenne mint a múltkori volt.Bárcsak mindig normális,kedves emberek vennének körül.Sajnos ez nincs mindig így.Sőt ritkán van ilyen😕

2022. márc. 17. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Az a múlt vasárnap egy kedves emlék marad számomra.Aztán hétfőn visszatértem a régi kerékvágásba a megszokott emberek közé.
2022. márc. 17. 22:23
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
🙋‍♀️igazi stréber lettem fél óràval koràbban érkeztem be dolgozni :)
2022. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt nem tudtam értékelni, így elmatűrtam magam mellől...
2022. márc. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha jó a kolléga, kevésbé szar a meló. Nekem csak a főnökkel van bajom. Néha korábban bemegyek társalogni a kollégákkal meló előtt.
2022. márc. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, én is észrevettem. Van egy barátom, aki néha segít nekem a munkámban. Kifejezetten kedves ember és nagyon szeretek vele dolgozni.
2022. márc. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy indultam neki az is olyan nap lesz mint a többi,aztán egy szép nap lett belőle.Talán lesznek még ilyen napok.
2022. márc. 18. 07:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de a te esetedben szerintem erősen közrejátszik, hogy tetszik neked az a lány. Nem csak egyszerűen a kedvességről van szó.
2022. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha a sors is úgy akarja,találkozom még vele.De persze lehet hogy nem is látom többet.Nem tudhatjuk mit hoz a jövő.
2022. márc. 18. 07:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem mindegy, hogy az adott munkát milyen emberek közt kell végezni.

Mert ha olyan társaságában, aki ba*ztat, egyértelmű, nem jó.

Ha meg normálisabb, kedvesebb ember a másik ember (vagy több ember), akkor az jó.

Nekem már volt részben amiatt is hasmenésem, mert olyan személlyel voltam együtt, aki csesztetett.

2022. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!