Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Átlagos külsővel lehet az...

Átlagos külsővel lehet az ember jó külsejű emberek társaságában?

Figyelt kérdés
Úgy értem, befogadják? Hívtak bulizni, csak tudom, hogy ott nálam jobb külsejű nők és férfiak lesznek. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni, ezért kérdezem.
2022. júl. 5. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, mondok neked egy örök igazságot, ami nem csak a bulival meg a külsővel, hanem úgy általánosságban az élettel, a társasággal, a szórakozással, ismerkedéssel kapcsolatban mindig igaz: a valóság tökéletesen a tükörképe annak amit ezen az oldalon olvasol a válaszolók többségétől.

Nekem aztán nem kenyerem hazudozni ismeretlen embereknek, pont hogy segíteni szeretnék az olyanoknak mint én is vagyok, és azt kell mondanom, az itt felpontozott többségi vélemény a legnagyobb kamu. Akik azokat írják, vagy a világ legnagyobb mázlistái, vagy csak hírből hallottak valamit a témáról, vagy trollok, vagy pedig párhuzamos univerzumban léteznek.

Hányszor hallottam azt az évek során, hogy nekem is azért nincs barátnőm meg azért nem érzem jól magam társaságban, mert gátlásos vagyok, nincs önbizalmam, és csak ezen múlik az egész. Én barom meg elhittem, aztán akárhányszor el akartam menni valakikkel valahova, vagy elhívtam valakit, főleg lányt bárhová, akkora csalódás lett a vége ami mai napig nyomot hagyott. Ilyen esetek miatt lettem súlyosan depressziós.

Fogadd meg a tanácsom, ne áltasd magad fölöslegesen, ez már nem az a világ mint a "régi szép időkben". Vagy tőlem tégy egy próbát, de ne mondd hogy nem figyelmeztettelek...

2022. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Régebben volt társaságom. Egyszer összekaptam valamin azzal az arccal, aki bevitt. Megkérdezte, hogy szerintem, ha ő nincs, engem hívna vajon bárki bárhová is?


Férfiként kérdezte ezt.


Nos... igen, ennyi.

2022. júl. 5. 17:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát a személyiséged milyen? Én is elég jóképű vagyok, de a többi átlagosnak jobb a dumája. Azaz nem biztos, hogy jobb, de én csendesebb vagyok. Ha mindenki mondja a magájét nem szólok közbe. Ez nagy minusz. Ha jó személyiséged van ehhez akkor mindegy hogy átlagos vagy. Sőőt. Amúgy kérdés kinek jösz be.
2022. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nők közül nyilván senkinek, de most általánosan kérdeztem, hogy vegyes társaságba befogadnak-e?
2022. júl. 5. 17:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem nyomulsz össze-vissza, mint valami faszparaszt kiéhezett disznó, akkor minden baráti kör befogad. Az a baj az átlagjancsikkal, hogy amint egy kicsit nívósabb társaságban van, azt hiszi, hogy udvarolnak neki és elkezd farkat csóválni.


Tisztelet a kivételnek

2022. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!