Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zaklat egy férfi. Mit tehetnék...

Zaklat egy férfi. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nő. Néha, amikor ráérek néhány órára, és van hozzá kedvem, kimegyek napozni a közeli szabadstrandra egyedül. Mikor barátokkal megyek, akkor 'igazi' strandra megyünk, szóval most az nem lesz megoldás, hogy menj barátokkal. Úszni nem szoktam, mert nem szeretném a dolgaimat egyedül hagyni, a vízbe meg ugye nem pakolhatok be mindent. De napozni szeretek kijárni. Tavaly nyáron megjelent egy idősebb férfi, aki mindig mellettem ment el, amikor beért a szabadstrand területére, köszönt, én is köszöntem neki, nem volt még gond. Néhány alkalom után viszont meg is állt beszélgetni velem, hogy milyen szép a testem, és hasonlók, mondtam köszönöm, de részemről itt le is zártam a beszélgetést. Mondta, hogy a rövid nadrágot is lehethetném, nem kell az, mondom majd én tudom, hogy szeretnek napozni. Tavalyi nyár véget is ért.

Elkezdődött az idei, még csak kétszer voltam kinn, egyszer nem találkoztam vele. Múlt héten viszont ott volt és egyre rámenősebb. Mondta, hogy menjek be vele a vízbe, mondtam neki, hogy nem szeretnék, olvasni szeretnék egyedül. Elmondta azért párszor, meg tette a megjegyzéseket. Majd amikor ő haza ment, akkor mondta, hogy majd ha legközelebb megyek akkor bemehetünk a vízbe együtt. Mondtam neki, hogy nem fogok, erre előadta milyen 'fincsi' a víz.

Mit tudnék szerintetek tenni az ügyben? Nem akarok jelenetet rendezni sem, de volt amikor fel sem néztem a könyvemből, azt sem értette.



júl. 9. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Játszhatsz" egy kicsit az idősáv tologatásával is!

Akkor fogj gyanút, ha mindig akkor kerül elő, miután te! Vélhetőleg rálát akkor a terepre valahonnan...

júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Rendezz nyugodtan jelenetet, hadd égjen a pofája
júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy ebből rendőrségi ügy lesz, ha nem fejezi be. Utána szó nélküld tárcsázd is.
júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd, hogy megb@sszon, utána leáll.
júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem, akkor hagyd, hogy megint.
júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 zlaci1 ***** válasza:
100%
Legközelebb vigyél magaddal egy férfi ismerőst.
júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!