Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zaklat egy férfi. Mit tehetnék...

Zaklat egy férfi. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nő. Néha, amikor ráérek néhány órára, és van hozzá kedvem, kimegyek napozni a közeli szabadstrandra egyedül. Mikor barátokkal megyek, akkor 'igazi' strandra megyünk, szóval most az nem lesz megoldás, hogy menj barátokkal. Úszni nem szoktam, mert nem szeretném a dolgaimat egyedül hagyni, a vízbe meg ugye nem pakolhatok be mindent. De napozni szeretek kijárni. Tavaly nyáron megjelent egy idősebb férfi, aki mindig mellettem ment el, amikor beért a szabadstrand területére, köszönt, én is köszöntem neki, nem volt még gond. Néhány alkalom után viszont meg is állt beszélgetni velem, hogy milyen szép a testem, és hasonlók, mondtam köszönöm, de részemről itt le is zártam a beszélgetést. Mondta, hogy a rövid nadrágot is lehethetném, nem kell az, mondom majd én tudom, hogy szeretnek napozni. Tavalyi nyár véget is ért.

Elkezdődött az idei, még csak kétszer voltam kinn, egyszer nem találkoztam vele. Múlt héten viszont ott volt és egyre rámenősebb. Mondta, hogy menjek be vele a vízbe, mondtam neki, hogy nem szeretnék, olvasni szeretnék egyedül. Elmondta azért párszor, meg tette a megjegyzéseket. Majd amikor ő haza ment, akkor mondta, hogy majd ha legközelebb megyek akkor bemehetünk a vízbe együtt. Mondtam neki, hogy nem fogok, erre előadta milyen 'fincsi' a víz.

Mit tudnék szerintetek tenni az ügyben? Nem akarok jelenetet rendezni sem, de volt amikor fel sem néztem a könyvemből, azt sem értette.



júl. 9. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Közöld vele, hogy hagyjon békén, különben rendőrt hívsz.


Majd ennek megfelelően járj el.

júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
De, rendezz csak jelenetet, minél nagyobbat, s minél többen lássák, hallják.
júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kedves, hanem határozottan küldjed el az anyjába.
júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Rövidnadrágban napozni? Annak mi értelme?


Ja, amúgy küldd el a picsába.

júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Gondolom rövid nadrág+ bikini felső 😆

Egyébként menő, hogy kimész egyedül ilyen helyre! Ne hagyd eltántorítani magad. Mondd meg neki, hogy húzzon a picsába, ha szép szóból nem ért. Nyilván nem viszed be az értékeideg a vízbe, máshogy meg értem, hogy nem megoldható

júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrös vagy az elküldős megoldás látszik célszerűnek, de ha valamiért nem jön össze a dolog, akkor esetleg megpróbálhatnál keresni egy másik napozóhelyet, - mert ez bizony oda fog járni abban a reményben, hogy egyszer felpróbálhat! Az ilyen embereknek nincs önkritikájuk, empátiájuk meg aztán végképp nincs, - ne is reméld, hogy gondolkodni fog vagy szégyenérzete támad esetleg!
júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 veszettkecske ***** válasza:
100%
Nincs párod, aki kikísérne néha? Legyen Nálad valamiféle legális önvédelmi eszköz, és érthetően, de finoman utaljál arra, hogy szeretnél egyedül lenni, mert olvasol, remote melózol stb. Vagy ha látod messzebbről jönni, csinálj úgy mintha telóznál vkivel.
júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
100%
Küldd el az anyja picsájába és mondd meg neki, hogy ha nem hagy békén, akkor fel fogod jelenteni.
júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Hozzá egy pofont és mond hogy tűnés tata.

Ebből csak ért.

júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek🙏🏼 akkor jól éreztem, hogy nem nagyon lesz más megoldás...

Az a baj, hogy picike partszakasz, a többi része fizetős már, nagyon nem tudok elbújni 😔 néhány órás napozásért meg nem szeretnék fizetni

júl. 9. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!