Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honvágyas leszek tudom nagyon...

Honvágyas leszek tudom nagyon mert megyünk nyaralni 1 hétre messze ki külföldre, valahogy nem akarok kimenni, de muszáj mert már ki lett fizetve. Hogyan éljem túl? Nagyon szeretek itthon lenni.

Figyelt kérdés
Nem szeretek másokhoz alkalmazkodni, nem is nagyon tudok, nagyon szeretnek engem ki oktatni az emberek, félek, hogy ott a nyaraláson is mindenki beleszól mindenbe amit csinálok. Meg hiányozni, fog az itthoni életem. Ezt az érzést, hogy lehet túlélni? Nagyon hosszú, 12 órás út ami nagyon kiakaszt még. Nem vagyok egy türelmes, nyugodt, sok ülést bíró típus. Kocsiba tömörülve, még rosszabb lesz az ut, (tapasztalat). Az is idegesít ha mellettem ülők nagyon sokat rihegnek röhögnek majd, de ha én röhögök hangosan azt majd biztos megjegyzik. nagyon tartok mert sok nyugira vágyó idős ember is lesz, meg sok kotnyeles idegesítő, piszkálódos ember is. Netezni nem fogok nagyon tudni. Egyedül a tengerparton való fekvés ami miatt elmegyek. Valamit ki kéne találni hogy kevesebb legyen a kint töltött idő mint egy hét.

júl. 3. 15:42
 1/10 A kérdező kommentje:
El is akarok menni a napozás, fürdés miatt, meg nem is a sok ember miatt.
júl. 3. 15:43
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, de rossz neked, szegénykém, hogy külföldre kell menned nyaralni!

Jaj, de sajnállak én téged!

júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy miért mész, ha ennyire nem akarsz. Kiskorú vagy és kötelező?
júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ennek aztán k*rva sok értelme volt...


Ha nem akarsz menni, küld egy egy ismerősödet.

júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De muszáj mennem, meg akarok is csak valami mégis visszatart.
júl. 3. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen, elfelejtettem hogy itt a problémákra nincs megoldás.
júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd azt az oldalát a dolognak, hogy új dolgokat ismerhetsz így meg.
júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En ezt megoldom ugy, hogy szolok, nem megyek. Panikbeteg, depresszios es bonyolult fiatal voltam. Pontosan ismertem, mit nem birok ki, es kibujtam alola. Gyogyszer nelkul anno brutalis, orvosi ugyeletes szituaciokba kerultem volna mashol.
júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SZTANN ***** válasza:
Pestiesen szólva: te most panaszkodol vagy dicsekedsz? Külföldi utazás, tengerpart... egy csomó ember csak álmodik ezekről. Ja, és pici kellemetlenség is lehet, mert rajtad kívül élnek mások is a földön. Talán ha megpróbálnál kultúremberként picikét alkalmazkodni az emberekhez, az jót tenne. Sajnállak.
tegnapelőtt 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy könyvet olvasni.
tegnapelőtt 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!