Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki egyedülálló, arról miért...

Aki egyedülálló, arról miért gondolják azt, hogy egyből ugrik mindenkinek?

Figyelt kérdés
Én az vagyok, de attól még van saját életem, és ha szólnak nekem, hogy fél óra múlva itt vagy ott találkozzunk, nem biztos, hogy elmegyek, ha más, akár egyedül végezhető elfoglaltságot terveztem. Vagy a rokonok is megtalálják az embert, hogy ha te egyedül vagy, akkor úgyis bármikor ráérsz segíteni. Aztán még ők vannak megsértődve, ha nem állok azonnal a rendelkezésükre. Ti hogy gondoljátok ezt, helyes az, ha nem mindig ér rá az ember akármikor másoknak?
júl. 1. 07:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedülálló embernek nem kell annyi emberhez alkalmazkodnia, mint mondjuk egy családanyának, vagy családapának, akinek ugye ott van a férje vagy felesége, meg a gyerekek, és háziállatok esetleg, így ő rugalmasabb lesz egy családban, vagy kapcsolatban élőhöz képest.

Illetve egy egyedülállónak, általában, több szabadideje van, így feltehetőleg könnyebben, rugalmasabban tud mással, másokkal foglalkozni, nekik segíteni.

júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csakhogy egy egyedülálló is eldöntheti, mikor mire mennyi időt szán
júl. 3. 16:33
 13/14 A kérdező kommentje:
És mindez még egyáltalán nem indok arra, hogy azonnal ugorjon, ha valaki "füttyent" neki, ha ő mást tervezett arra az időre
júl. 3. 16:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Eldöntheti, ettől még ő fog jobban ráérni. Az már az egyéni szoc. problémád, hogy nem tudod ezeket a helyzeteket kezelni.
júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!