Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egészségügyi dolgozók, hozzáta...

Egészségügyi dolgozók, hozzátartozók! Mit szóltok ahhoz, hogy vannak akik tagadták anno/tagadják a covidot?

Figyelt kérdés

Tudom régi lemez.


Most jutott el hozzám egy cikk...Ami szerint a covid meg sem történt, egy hazugság volt az egész csakis félelemkeltésre, és társadalmi ellentétek szítására volt kitalálva. Az egészségügyi dolgozók sem dolgoztak ez idő alatt, ez is csak beetetés volt, igazából csak részmunkaidőben dolgoztak.


Kívancsi voltam, hogy aki ebben az egészben benne volt és megélte, bőren tapasztalta, akár orvos, akár beteg, akár hozzátartozó, az ilyenre vagyon hogy reagálhat...😶


máj. 1. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mostanra azért a rokonságban mindenkinél elpatkolt egy covid tagadó. Akinél meg nem az elenyésző réteg, lapos Föld hívőből is van legalább annyi.
máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

A covidot nagyon kevesen tagadják/tagadták. A veszélyességét már annál többen, köztük egészségügyi dolgozók is.

Aki a bőrén tapsztalta, az valójában az intézkedéseket és azoknak a következményeit tapasztalta.

máj. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katona Dius ***** válasza:
62%
Nekem volt olyan kollégám, főnököm is, aki azt mondta nincs is covid, ez csak egy sima infuelnza járvány. Miután elkapták és majd belepusztultak, sem tágítottak.
máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Mégis mit kellene szólniuk? A legtöbb egy turha paraszt, ki a pics😊t érdekel egy semmirekellő eüs véleménye?
máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Már senki sem tagadja... Sorra hallom a személyes történeteket, hogy kinek milyen komoly vagy éppen életveszélyes szövődménye lett és MINDEGYIKÜK azt mondta a saját szavaival, hogy szerintük ez attól van és azóta kezdődtek, előtte nem volt bajuk. Én őszintén sajnálom, és azt gondolom érdemes imádkozni, van aki tud csodákat tenni. Egy próbát megér.
máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Meg Godeny Gyorgy sem tagadta a COVID-ot, csak azt mondta, hogy ez egy influenza szeru lesz - lam az is lett. Csak annyi, hogy oltasszkeptikus, gyerekeket oltanak be bejelentett mellekhatasokkal (most mar) isten tudja kesobb milyen mellekhatassal kesobb 20 ev mulva akar (hello astrazeneca verrogkepzodes). En sem vagyok COVID tagado, csak lesz*rom. Nem ebola, minden telen, tavasszal, osszel itt lesz, meg mar at is estem rajta, volt laz, annyi, hogy kegyetlen torokfajas, de ennyi.
máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En majdnem eüs vagyok, és engem a mai napig bosszant az emberek biologiai "nem tudasa". Amikor ott tartunk még mindig, hogy a nátha az a hidegtől lesz (mert fagyit nyaltal) és nem kell hozza korokozó, akkor mirol beszelunk?

Egyszeruen, akinek nincs egy alap biologiai ismerete a gyerekkorabol az iskolabol vagy nem olyan csaladan nott fel, ahol a biologiat szerettek, tudtak a szulok, rokonok, ott sajnos nehez barmit is foleg nyitottsag hijjan elmagyarazni, megertetni. Masreszt sokan az infoaradatban elvesznek es nem tudjak mi hiteles es mi nem az es vegen mar kiabrandulnak az egeszbol.

De minden vilagjarvany ilyen lehetett, vagy minden helyi szintu jarvany is, mert elobb-utobb mindenki felejt. Nyilvan, akinek nem halt meg ismerose, rokona a covid kezdeten, csak x edikkent a mar evolvalodott virust kapta el, ami kevesbe betegit, az csak pegyint es azt mondja meg se tortent az eleje.

máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy kisegítő munkás vagyok Eü.-ben,de van olyan közvetlen kollégám,aki még mindig azt vallja,hogy az egész kamu volt.Kíváncsi lennék a gondolatmenetére,bár az ilyennel fölösleges beszélgetni erről.
máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!