Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valahogy "bevonzom", hogy...

Valahogy "bevonzom", hogy "két lábbal szálljanak belém". Ma egy órán belül két ember üvöltötte le a fejemet, az egyik telefonon úgy, hogy nem is látott. Hogy tudnék utánajárni, hogy miképpen (miből) olvassák le rólam, hogy velem lehet így beszélni?

Figyelt kérdés
Mondjuk szerintem az egyik soha többet nem fog hozzám szólni, mert sikerült nekem is hasonlóan "kulturáltan" válaszolnom. Túl teszem rajta magam, de elegem van, hogy mindenki belém törli a cipőjét.
2023. nov. 9. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-9-10-re:


Én ugyan nem alkalmaztam, de hallottam már ilyen helyzetben, hogy az illető nyugodt, de határozott sőt kissé flegma hangon ezt válaszolta az üvöltözőnek: "Ezt a stílust tartogassa otthon a feleségének!" Ettől az üvöltöző is meghökkent egy kicsit. :-)

2023. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Igen!! Mondtam már ilyet!! "Ezt otthon, jó? Itt nálunk más a szokásos hangnem!"

És tényleg úgy meglepodnek! 🤣

2023. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom a kérdezőnek, hogy ismerkedjen alvilági alakokkal és fenyegetőzzön velük, ha elkezdenek vele kiabálni! C:
2023. nov. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!