Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom és már hónapokkal ezelőtt terveztük tesómmal, hogy elmegyünk egy koncertre itt a városunkban. Sajnos ő beteg lett, így nem tud velem eljönni, és a baráti társaságomban más sem (valaki terhes, valaki wellnessezik stb). Szerintetek elmenjek egyedül? Vagy inkább hagyjam ki? Nem tudom, hogy hogy érezném magam lelkileg, hogy pont a születésnapomon vagyok a legjobban egyedül.

Köszi a válaszokat

N


2023. márc. 25. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Menj el egyedül
Inkább hagyd ki
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted az előadót vagy előadókat akkor szerintem menj el. :)

Boldog Születésnapot!

2023. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne menj egyedül.

Elmentem egyedül bulizni szülinapomon, senki nem ért rá. Ott egy társasággal szóba elegyedtem. Ők szólítottak meg. Majd amikor megtudták, hogy egyedül vagyok 1 előre kikért koktéllal kínáltak. Nem ittam meg. Utánam hozták, akkor sem. Biztos vagyok benne, hogy gina volt benne.


Egyedül indultam haza gyalog, megállt mellettem egy autó, mondták, hogy majd hazavisznek. Nem szálltam be. Aztán követtek autóval.


SOHA NE MENJ EGYEDÜL AZ ÉJSZAKÁBA! BÁRMI TÖRTÉNHET!

2023. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*és ez nem Budapesten történt. Sárospatakon
2023. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

#2


te kicsit paranoiás vagy, nem?

2023. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot kérdező! Melyik városról van szó, hátha pont ott élek. Ha nem akarod kiírni elég a megye is.
2023. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat, amugy van abban vmi sajnos, amit kettes irt... megtortenhet, eszen kell lenni nagyon!

De ez egy koncert lesz, ahol nem kotelezo inni. Te ismered magad, h jol tudod-e erezni magad idegenek kozt egyedul. Megismerkedhetsz hasonszoru emberekkel, a kozos zenei erdeklodes reven.

Esetleg, ha van meg ido, akkor probalhatsz talalni vkit, egy lakohely szerinti facebook csoportban mondjuk.

Boldog szuletesnapot!🎁🎂🥂🎉

2023. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)

Eger a város.

2023. márc. 25. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap előtt volt szóval elmehetünk együtt megünnepelni, ha gondolod. :D

Boldogat amúgy. :)

2023. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!