Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon kiszámíthatatlan vagyok azon a téren, hogy társaságban mennyire érzem jól magam. Van, hogy nagyon vágyok rá, viszont sokszor van, hogy hirtelen teljesen egyedül akarok lenni.

2022. máj. 22. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodnék.
2022. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lehetőségekhez képest, előre és alaposan megtervezném azokat a helyzeteket / összejöveteleket, ahol társaságban kell lenni. Előre végig gondolnám, hogy mit veszek fel, mit viszek magammal, mik történhetnek az ottlétem alatt, mennyi pénzre lehet szükségem, kivel mi történt mostanában ami téma lehet, ha engem megkérdeznek véggigondolom velem mi történt mostanában amiről szívesen beszélnék, stb. Sokat segít egy ilyen helyzetben, ha fizikailag és szellemileg is fel vagy készülve az eseményre, sokkal kevesebb lesz a kellemetlen meglepetés és nagyobb eséllyel fogod jól érezni magad. Hátrány, hogy néha nem fog úgy összejönni, ahogy előre elképzelted, ami frusztráló lehet, de el kell engedni, mindent nem lehet irányítani. Van olyan extrovertált ismerősöm, aki szerint "sokkal spontánabb kéne lennem", sajnos nehezére esik felfogni, hogy az nem mindenkinek élvezet, vannak olyanok (pl. én is), akiknek az ilyesmi 5 perc alatt teljesen leszívja az összes energiáját.
2022. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!