Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenki alábecsül engem. Mit...

Mindenki alábecsül engem. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategóriába raktam.

Epilepsziás vagyok (roham mentes) és unom, hogy mindenki alábecsül és azt gondolják, hogy semmi se menne nekem. Legjobb barátnőm zumbázik és úgy döntöttem én is kipróbálom de ő úgy gondolja, hogy nem fog menni nekem, úgyis rosszul leszek stb. Szóval még a legjobb barátnőm sem viselkedik úgy velem, mint egy normális emberrel. Hogyan bizonyítsak, hogy én is ugyanúgy képes vagyok bármire, mint ők?


19L



2023. márc. 6. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, ugye! Nagy taps a bátorságodhoz tőlem is! :)


Remélem, tartalmasabb és pozitívabb napod volt, mint amilyet selejtes ismerősöd társasága jelentett volna.

Éld az életed, tudd és szeresd önmagad és ne huszadrangú senkiktől, esetleges irigyeidtől és féltékeny akárki másoktól várj elismerést!


Tudod, ha így viszonyul hozzád a "legjobb" barátnőd, te pedig hagyod magad, ellenségekre sosem lesz szükséged. Remélem, a továbbiakban már nem őneki akarsz megfelelni és elhiszed végre, hogy nem annyi vagy, amennyire ő "árazott be" téged.

Amúgy is, ha tünetmentes vagy, hogy van arca az epidre hivatkozni? Epist nem úgy kell "félteni", óvni, hogy visszahúzzák, önbizalmát letörik, akadályozzák, elbizonytalanítják és selejtnek nyilvánítják.


Amint te ezzel tisztában leszel, jobban meg fogod válogatni azokat is, akiket őszinte barátnak tartasz, illetve akinek a véleményére adni érdemes.


Az jó, ha távolabb húzódsz a durvább decibelektől a zumbasuliban, mert az az episnek tényleg nem tesz jót, de ne hagyd magad, legyél ott a következő táncórán is. Csakazértis! :)


Ha a "barátnőd" --vagy micsoda az a segítőkész, érted aggódó! -- helyteleníti, akkor is.

Nem baj, ha végül nem valósítod meg egy-egy álmod, de az a te döntésed legyen, ne mások "jótanácsa"!

Egészséget, tünetmentes további szép életet, sikeres zumbavizsgát és tisztánlátást ahhoz, hogy felismerd úgy a magad értékeit, mint az igazán önzetlen, segítőkész, őszinte barátokat! üdv: egy epis

2023. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki alábecsül téged." Nem, nem mindenki!


"Mit tegyél ez ellen?"

Ne valami/bármi ELLEN tegyél, hanem MAGADÉRT!

Eszedbe se jusson megtagadni azt az egyéniséget, azt az embert,

aki egyszeri és megismételhetetlen, aki TE VAGY!

2023. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz magadra, de ha tudod a határaidat, akkor hajrá. Én ha ilyet látnék, h valaki rohamot kap, odamennék a feje alá tenném a kezem és várnék, h elmúljon. Gondolom valahol taníthatták, hogy ezt kell, azt sem tudom, h igazam van-e. Tanítsd az embereket, hogy ha ilyet látnak, nyugodjanak le amúgy meg szeded a gyógyszereket és ennyi.
2023. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 robetko ***** válasza:
100%
Büszkék vagyunk rád,és ezt most komolyan mondom. Sok sikert!
2023. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 robetko ***** válasza:
100%
Mesélj hogy vagy? Hogy alakulnak a dolgok?
2023. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%

Még egy tipp!

Titkold, hogy epilepsziás vagy!!!! Még mindig óriási tévhitek, kirekesztés veszi körbe ezeket a betegeket sajnos.

2023. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 robetko ***** válasza:
100%
Hogy vagy? Írj ha van kedved. Komolyan érdekel,és szerintem nem csak engem.
2023. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!