Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezért lehetnek kicsi melleim...

Ezért lehetnek kicsi melleim nagyon? Vagy kamu ami a cikkben van?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából 8 éves korom óta kávézok rendes igazi kávéval.

Most 18 éves vagyok.

A családban elég nagy melle van a többi nőnek bár ők 2O éves korukban kezdtek kb kávézni.



2023. márc. 1. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Ebben a femcafe tudosklubban csak a szintiszta igazat irják. (Olvasgasd gyakrabban és rájössz, hogy egy szavukat sem szabad komolyan venni!)
2023. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is a nagy mell van benne a genetikámban"

És melyik gének felelősek a mellméret kialakulásáért, és mi bizonyítja, hogy neked pont az az allél jutott?

Továbbá a mellméretet egyéb tényezők is befolyásolják, nem csak a genetika.

2023. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Marhaság. Én 17 éves korom óta kávézok, B kosaras melltartót hordok. A sógornőm soha életében nem ivott egyetlen korty kávét sem, és nincs szüksége melltartóra, mert kvázi nincs mit beletennie.
2023. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk mindenki kávézott és hatalmas melleik voltak/vannak, én meg mindkettőben kivétel vagyok
2023. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nem hinném, hogy ez igaz. Ez genetika
2023. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

Most 18 vagy.

Még fogsz változni!

Nekem 20-ig SEMMI mellem nem volt, aztán 22-re, két év alatt hatalmas dinnyéim lettek. Nem tudom hogy mitől nőttek meg ilyen későn és ilyen gyorsan! A genetika benne van, mert Anyumnak is hatalmasak a mellei.

2023. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Genetika és testsúly. Máson nem múlik.
2023. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én sem kávéztam 20 éves koromig, de mégsincs nagy mellem. Nem hiszem, hogy van ősszefüggés.
2023. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!