Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezért lehetnek kicsi melleim...

Ezért lehetnek kicsi melleim nagyon? Vagy kamu ami a cikkben van?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából 8 éves korom óta kávézok rendes igazi kávéval.

Most 18 éves vagyok.

A családban elég nagy melle van a többi nőnek bár ők 2O éves korukban kezdtek kb kávézni.



2023. márc. 1. 14:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mamám meg engedte mindig hogy igyak rendes kávét mert a macikávét és a kakaót nem szeretem.
2023. márc. 1. 14:55
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Baromság.

Egyik majdnem-exemnek akkora dinnyéi vannak, hogy az már zavaró, közben meg tizenegykét éves kora óta iszik koffeintartalmú italokat.

2023. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A tartalmát is olvastad?

"A táplálkozási szakértő szerint a hatás csak hosszú idő után következik be, [...] naponta több mint három csésze kávét kellene inni ahhoz, hogy a benne lévő anyagnak bármilyen hatása legyen a mellekre. A kávé továbbá nem tesz rosszat a mellek növekedése szempontjából, "


Kb. semmi nem igaz rád belőle.

2023. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha megnézed a mostani generációt, az a-b kosár a maximum általában.
2023. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4/ ez mondjuk igaz ,de nálunk a családban egy csomó D-s kosaras mell van. Nekem is a nagy mell van benne a genetikámban.
2023. márc. 1. 15:04
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
8 évesen ismerkedtem meg a kávéval, nincs panaszom a méreteimre.
2023. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
#5 ha igy lenne, nagy melled lenne. Majd nézd meg gyerek után, lehet nagy lesz/marad.
2023. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Femcafé? Istenem, el ne hidd. Ez egy komolytalan béna oldal.
2023. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Nincs köze a kávézásnak ehhez. Én is szinte gyerekként kezdtem el kávézni és nincs okom panaszra a mellméretem miatt.
2023. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
95%
Köze sincs hozzá, én 20 évesen kezdtem kávézni és az A kosár is nagy rám :D Anyám meg már a cumisüvegből is azt itta és E kosara van :D
2023. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!