Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nagy butaságot csinálta...

Nagyon nagy butaságot csináltam kíváncsiságból! Elkaphatnak? Ki fog derülni? Több lent.

Figyelt kérdés

Kereskedelmi értékesítőnek tanulok. Voltunk a szaktanárral ma délelőtt egy boltban( pakolni kellett, árazni stb.) ahová amugy is szoktam járni.


El emeltem óvatlan pillanatban egy csokit( csak kíváncsi voltam milyen érzés lopni.) Zsebre tettem, pont egy olyan helyen ahol ki volt írva hogy kamerával megfigyelt terület. 2 órán át ott lapult a zsebemben a csoki.

Majd fogtam és vissza tettem a helyére. Megkérdeztem az eladót azt mondta hogy működnek jól a kamerák, szóval most nagyon be vagyok tojva....


De ha nem hoztam haza a lopott csokit akkor nem lehet belőle ugye komoly dolog?



2022. ápr. 27. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1171..


Gondolom ezt is te írtad ki. Kár hogy nem tudsz egyértelműen kiírni egy kérdést sem még másodszori próbálkozásra sem.

2022. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem én voltam. Életem első ilyen este ez a mai.
2022. ápr. 27. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Minimum 20 év észak-koreai munkatábor! Gyájj more mi lesz most veled!
2022. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy csoki nem fog feltűnni, nem fogják nézegetni a felvételeket.
2022. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
Na mi lett?
2023. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi gond belőle, még csak meg se említették..
2023. febr. 27. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!