Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nagy butaságot csinálta...

Nagyon nagy butaságot csináltam kíváncsiságból! Elkaphatnak? Ki fog derülni? Több lent.

Figyelt kérdés

Kereskedelmi értékesítőnek tanulok. Voltunk a szaktanárral ma délelőtt egy boltban( pakolni kellett, árazni stb.) ahová amugy is szoktam járni.


El emeltem óvatlan pillanatban egy csokit( csak kíváncsi voltam milyen érzés lopni.) Zsebre tettem, pont egy olyan helyen ahol ki volt írva hogy kamerával megfigyelt terület. 2 órán át ott lapult a zsebemben a csoki.

Majd fogtam és vissza tettem a helyére. Megkérdeztem az eladót azt mondta hogy működnek jól a kamerák, szóval most nagyon be vagyok tojva....


De ha nem hoztam haza a lopott csokit akkor nem lehet belőle ugye komoly dolog?



2022. ápr. 27. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha visszatetted (tehát nem történt lopás), akkor mit aggódsz?
2022. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Viszsa tettem ,de nem a helyére hanem elvittem gyorsan és bedobtam egy üres szekrénybe a raktárba.
2022. ápr. 27. 13:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a kamerán csak az látszik, hogy zsebretetted, akkor nehezn fogod kimagyarázni, hogy te otthagytad egy szekrényben...
2022. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Na az ures szekreny mar lopas. Az aru onnantol nem eladhato.

Mondd azt, hogy kivancsi voltal, azonnal megbantad, de utana nem tudtad, hogy csinald vissza.

2022. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ki fog derülni? 100%? Ismernek mind az ott dolgozók...
2022. ápr. 27. 13:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen helyeken nem arra szolgál a kamera, hogy azt nézzék vissza csak úgy.

Akkor kerül visszanézésre a nap, amikor betörés van avagy nagy értékű lopás.

1 vagy 3 hónap után meg resetel a merevlemez, amire veszik.

2022. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
XD
2022. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Nem fogok lebukni.
2022. ápr. 27. 13:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyamvadt kis csokiért k.rvara nem fog senki annyit bajlódni hogy feljelentést tegyen.


A kamera nem azért van ott, mert a felvételeket minden nap tüzetesen átnézik, hanem azért, hogy ha észreveszik hogy hiányzik valami, vagy egyéb probléma van a boltban, akkor vissza lehet nézni később.


Ahhoz hogy téged levadássszon és elkapjon a rendőrség az kéne, hogy 1, feltűnjön valakinek hogy hiányzik a boltból egy darab nyamvadt nyüves semmitérő 100 forintos csoki 2, érdekelje a bolttulajt/menedzsert annyira a dolog, hogy a saját idejét bssza el feljentésre.

Namármost próbálj meg nem pánikolni egy percre, és gondold alaposan végig hogy valószínű-e egyik is.


Ami megtörténhetett volna az az, hogy ott helyben rajtakapnak, de akkor nem engedtek volna ki a boltból. Csak simán elvették volna tőled a csokit, te meg zavartan nevettél volna hogy haha ez vajon hogy került ide?? A biztonsági őr pedig megcsóválta volna a fejét es ennyi lett volna.

Nyugi.

2022. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Ja hogy ki is vitted az üzletrészről konkrétan.


Ennyi erővel meg is eheted már. Jó étvágyat xD

2022. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!