Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy vagytok ezzel a szituáció...

Hogy vagytok ezzel a szituációval? Hogyan éltek meg egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Barátnőm áthívott hozzájuk társasozni húsvét alkalmából mert a lakótársával húsvéti kis partit akartak csinálni. Barátnőmnek nincs sok barátja mert most költözött a városba, viszont a lakótársának van egy megszokott baráti köre ahol mindenki jól ismeri egymást és barát mindenki. Szóval az én barátnőm elhívott hozzájuk és el is mentem úgy, hogy csak őt ismertem ebben az összeszokott társaságban (összesen tizen voltunk) és hát nem nagyon sikerült elbeszélgetnem senkivel:( És most így visszagondolva se tudom hogy hogyan tudtam volna bekapcsolódni a sok közös sztorizásuk mellett. Tőlem is kérdeztek párat meg én is tőlük de nagyon kívülállónak éreztem magam (nevükön kívül semmit sem sikerült megtudnom róluk de egyébként mindenki jófejnek tűnt). Ti mit csináltatok volna másképp illetve ha voltatok ilyen szituációban hogyan éltétek volna meg?

2022. ápr. 18. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Eleve nem járok ilyen társaságba. Mondjuk én erősen introverált vagyok, igényem sincs ilyesmire.

Legközelebb hagyd ki ezt, és nem lesz ilyen kínos.

Az ilyen "összeszokott" társaságokban mindig is kívülálló leszel.

2022. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy alkalom nem túl sok. nem biztos, hogy bármi mást tehettél
2022. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam így, szilveszteri buliban. Akkor megfogadtam, hogy soha többet, mert nagyon kellemetlenül éreztem magam.
2022. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármi mást tehettél volna, az ilyen csapatoknak nem kevés közös sztorijuk van/lehet, amibe nehéz, sőt szinte lehetetlen, ismeretlenül bekapcsolódni.

Az ilyen szituk tényleg kellemetlenek tudnak lenni, de ne ostorozd magad, kihoztad a legtöbbet abból a helyzetből.

2022. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenképpen el kellett menned, hogy lássad, ilyen szitu is van, ahol nem érzed jól magad, és a továbbiakban el tudjad kerülni .

A szász mondás érvényes : "Ahol jól érzed magad , oda menj ritkán , ahol nem érzed jól magad, oda ne menj egyáltalán " .

2022. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!