Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alább vázolt szituációban...

Az alább vázolt szituációban melyik félnek kell (kéne) megoldani a helyzetet?

Figyelt kérdés

A szomszédunk nyaral, minden évben már májustól augusztusik és olyankor kertészt hív. Idén egy különösen tahó kertész jött hozzájuk.


A kerítés egy rombusz alakú lyukakból álló drótkerítés. a mi medencénk a kerítéstől 2 méterre található. A kertész nekiáll fűkaszával nyírni a kerítés mellett a füvet (már inkább gazt) és az egész száll be a mi kertünkbe és medencénkbe. De annyira, hogy kinézek az ablakon látom, hogy zöld a víz. Kimegyek, mert nem látom jól, és nézem, hogy tele van fűvel. Az egész medence melletti rész is, mintha több zsáknyi levágott füvet szórtak volna ki.


Kiabálok át neki, hogy hahó, az egész jön át hozzánk. Mondom neki, hogy de ezt miért így kell, nem látja, hogy a medence is tele van fűvel?


Most figyelj: Megvonjaa vállát és ezt mondja: És? Nem az én bajom. Takarja le a kerítést, ha zavarja.


Ezen úgy kiakadtam, mondtam neki, hogy ide figyeljen, mit képzel magáról? Még magának áll feljebb? A fél kertünket teleszórja és még én oldjam meg?


Itt legyintett és folytatta, csak kicsit máshol, épp nem hozzánk ment át a fű.


Bementem, hívtam egyből a szomszédot, de nem elérhető.

Mit tegyek? Jól gondolom ugye, hogy ez rohadtul nem az én feladatom, hogy nem repüljön át a fű? Nemhogymár a szomszéd tegyen az én f*szságomról.

Vasárnap van, a helyi járőr sem elérhető.


2021. máj. 16. 15:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem csak az, hogy el kell takaríttatnom, még a medence szűrőit is le kellett állítani, meg majd kipucoltatni, mert telement. a mi füvünkről meg kiszedetni is egy rémálom.
2021. máj. 16. 16:00
 2/3 anonim ***** válasza:

"Vasárnap van, a helyi járőr sem elérhető."

Fel akarod jelenteni emiatt? Ki fognak röhögni.


Takard le a medencét.

2021. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem. miért akarnám? Csak hívok valakit, mert egyedül nem bírok vele. Most már teljesen mindegy, leállítottam mindent, felesleges letakarni, nem lesz rosszabb. Egyébként meg most terveztük csobbanni egyet családdal.
2021. máj. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!