Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki kövér kisgyerek volt azt...

Aki kövér kisgyerek volt azt tényleg csúfolták ez miatt az iskolában?

Figyelt kérdés
Nekem eszembe se jutna ilyenért meg nagyon másért se csúfolni senkit.

2021. nov. 16. 06:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

A szemüvegesség sem mindegy hogy épp csak rövidlátó vagy szodásszemüveget visel.

Nálunk volt az utobbi:optikai tuning-nak hívtuk.

A dagi srácot Macinak.

2022. febr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

17. vagyok miért lettem lepontozva?

Leírtam amiben éltem 8évig.

2022. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze gyerekek. Azok gonoszak.

Amig nem fejlődikki a (társadalmilag elvárt) erkölcsi érzék (ma már más is) addig bele sem gondolnak,hogy ez a másiknak rossz. Igazából nem is érdekli őket.

Akkor sem ha látják a másikat sirni.

Ha fordul és a vèkonyakat cikizik érte akkor a vékonyak fognak sírva haza menni, 100ból 2gyereket érdekel,de ők sem mutatják. A csordaszellem miatt. Esetleg kimaradnak a buliból de nem állnakki ellene.

2022. febr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kövér fiú voltam, kb 13 éves korig, csúfolás hát nem vettem magamra, sőt suli baráti körömben úgy is becéztek, hájfej, hájpacni, zömében simán csak dagadt más csúfolásnak vett volna én nem, volt olyan srác akik alapvetően mindenkivel kételkedett így velem is, próbált csúfolni, azt se vettem sértőnek, vissza szóltam, többszöri alkalommal unalmas volt, le tudtam állítani, bár neki nem volt kellemes, meg érdemelte.
szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!