Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki kövér kisgyerek volt azt...

Aki kövér kisgyerek volt azt tényleg csúfolták ez miatt az iskolában?

Figyelt kérdés
Nekem eszembe se jutna ilyenért meg nagyon másért se csúfolni senkit.

2021. nov. 16. 06:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
folyt.: kergeti a halakat, de a halak ügyesek, digi-dagi elesett.
2021. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Kései Sirató ***** válasza:

Hát igen, a szülő az elsődleges hibás, lényegében azért, mert ő tömte tele édességgel, egészségtelen, hizlaló kajával, cukrozott üdítőkkel.


A csúfolás az már egy következmény (csak egy a sok közül, a többi a rossz közérzet, krónikus betegségek, rossz alvás), és persze a csúfolódás etikailag elítélendő, sokkal jobb, ha a gyerekek csak magukban gondolják azt, hogy ez a gyerek hogy férhetett be az ajtón.. Barátkozni se nagyon fognak vele.


Kérdező, ha te egy terhes kismama vagy, határozd el, hogy nem eteted túl a gyereket és nem lesz ilyen gondja.

2021. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Általános iskolában /nagyon régen/ volt 8.-ban egy kb.100 kg-os lány.

Emlékszem mindenki csúfolta,sokszor sírt.Én 6.-as voltam nekem tetszett,de nem mondtam el senkinek.Egyszer mikor sírt megsimogattam a fejét,hihetetlenül meglepődött,el sem hitte,hogy valaki megvédi,szimpatizál vele.

Felnőttként több nagyon kövér kedvesem volt,s többször tettek ránk cinikus,primitív megjegyzéseket.

Nálunk nagy szégyen kövérnek lenni.Sajnos.....

2021. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Emiatt is, meg a szemüveg miatt is, meg a fogszabályzó miatt is, meg a templomba járás miatt is, meg a jó jegyek miatt is stb. stb. stb. Amit csak el tudsz képzelni.
2021. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem voltál gyerek. Bárkit bármiért lehet csúfolni ez olyan "alapszabály" mint a brokkoli utálat.

Ha valaki valamiben különbözik pl. kövér akkor azért plusz.

Ezt persze lehet egyensulyozni a népszerűséggel. Jól sportol,vicces,ilyenekkel.

2021. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Az én részemről vissza gondolva 13 éves kamasz fiúként, kb 70 kiló voltam, dagat voltam, kaptam én is mindent, csúfolás stb, de nem zavart, dicséretnek vettem, voltam én melák, háj zsák, háj paci, zsirfej, hustorony, stb alapból haverok közt el voltam becézve, daginak hívtak vagy dagadt de mondtam is nyugodtan hívjanak így, volt egy nagy pofájú srác a suliban, próbálgatott mindenhogy szekálni de csak mosolyogtam rajta, be talált egy kisé félénk srácot azt meg állandóan melegnek nevezte, alázta, jobban mérgesíted amikor láttam mást piszkál, volt egy nap ö osztályával közös torna óra, ott is produkálta magát, na akkor pontot tettem a dolgokra, torna óra át öltöttünk, külön öltöztem, torna rövid gatyám alsó gatya nélkül vettem fel, ez a srác be szolt mi van háj pacni nincs alsó gatya a dagadt méretedre, ez a beszólás sem érdekelt, óra kezdete előtt visza mentem öltöző wcébe hívott a természet, ki jöttem megint be szólt, el dugitom a wct, kezdet már unalmas lenni, volt meg egy kettő be szólása más diákok felé is, meg untam fel kaptam kis alacsony vékony srác volt sulyom fele kb, szóval fel idegesítet fogtam torna zsámolyra le löktem néz fel fele rám magyaráz szidkozodik, oda áltam a fejéhez mondom neki tudod meg untam alázol mindenkit meg csúfolsz, be szól, és akkor mi van, mondom mi van, meg mutatom, fogtam meg fordultam háttal neki fenekemnél le toltam a torna rövid gatyát, fejére rá ültem, többiek jót nevetek rajta, keménykedet velem, fel kaptam feljel le fele, bele tetem a fejét a gatyámba, többiek mondták, alázzam még ennyi elég volt, ez sem volt rám jellemző barátságos voltam mindig, tanárok be vitek az igazgatóiba minket többiek el mondák meg érdemele, srác, tudták gond volt a sráccal ki is rúgták, nem kaptam semmit többiek melletem álltak, nekem ilyen sztorim volt.
2021. dec. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk is volt 2kövér gyerek de az egyik nagyon jól focizott a sulya ellenére, igazi rossz gyerek volt és vicces is. Senki nem csúfolta.


A lány viszont egy nyafogós igazi kispicsa volt akkor volt vicces,ha elesett vagy akkor sem. Tohonya volt és soha nem álltki magáért. Az anyja hivogatott mindenkit suli után,hogy bántották kislányát...na ez felhívás keringőre. De elérte a célját a végén hozzá sem szoltak. Egyedül ült végig 8.ban.


De az első példábol látszik a kövérség egyensulyozható.

2021. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nálunk két kövér gyerek volt az osztályban, egyiket sem csúfoltuk. A lány inkább csak gömbölyded kategória volt, a fiú dagi volt.
2022. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

14. A szemüveges osztálytársunkat se csúfoltuk! Én nem tudom hova jártatok ti iskolába, milyen gyerekek közé, hogy ilyesmit voltak...

Én 28 éve fejeztem be az általánost Miskolcon.

2022. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó jegyek miatt sem, és templombajárás miatt sem. Fogszabályzós nem volt az osztályban.
2022. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!