Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mentek kirándulni,túrázni az...

Mentek kirándulni,túrázni az erdőbe,hova mentek pisilni, mikor nincs kirakva wc, de állandóan tele a turistaút?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit illik csinálni.30km turista út, sehol egy nyilvános wc.Férfiak,nők ilyenkor hogy bírják ki?

Csak max 5-10 embert láttam, aki hirtelen letért az ösvényről de totál látszódott hogy megy pisilni, mert semmit nem takarnak a növények most már.

Szegény nő is feljebb ment, sokan inkább tiszteletből nem néztek oda...

Ilyenkor mi a helyes döntés?


2021. okt. 3. 20:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kuka 6 km -enként volt kirakva ahol volt pihenőhely.

de wc-t egyik ilyen helyen se láttam, pedig rengeteg kisgyerekes család is volt.

Főleg a nőknek kellemetlen, mert nekik rosszabb így pisilni, egy férfi elfordul kicsit egy fa tövében és pisil.

de ahogy írtam volt egy nő neki is szintén nagyon kellett hiába ment ő feljebb a domboldalra, igazából tisztára alá lehetett látni és szegénynek így kellett pisilni.

Nagyon rossz hogy erre nem gondolnak.

2021. okt. 3. 21:29
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet itt bárkinek igaza, de a kihelyezett objektumok sorsát nehéz ellenőrzés alatt tartani és a távolságok vagy a nehéz megközelíthetőség is szabnak bizonyos határokat, amelyek alááshatják a legjobb szándékot is. Pl. olyan helyekre nincs értelme kukákat kihelyezni, ahol nem tudják rendszeresen kontrollálni a telítettségüket vagy nem éri meg anyagilag a rendszeres kiürítésüket megszervezni. Sajnos ez egy olyan ország, ahol a legtöbb esetben az emberek csak a 15 másodperces távlatú személyre szabott igényeikig látnak, - tovább nem (is akarnak)! Én is örülnék annak, ha lenne hová eldobni adott esetben azt, ami már nem az ember batyujába való, de erre a legtöbb erdészet azt mondja, hogy amennyiben tele állapotában volt energiád elhurcolni magaddal a pakkot, akkor legyen erőd visszahozni is a kiürültet. :(
2021. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Na de most őszintén...


Aki természetbe megy, az számoljon ezzel. Aki meg ennyire pánikbeteg hogy "jajj meglátnak" az ne menjen ilyen helyekre.

2021. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező!

Szerinted az erdő vadjai is kijárnak valamelyik fizetős wc-be?!

2021. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Azt tegyük hozzá, az mennyivel jobb egy nőnek/férfinak, hogy nem látják, de 30 ember áll a budi körül és várja, hogy kijöjjön megkönnyebbülve?
2021. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Bokor, kő, hasonló tereptárgy takarásába megyek.

De 20-30 km még talán ki is bírható hazáig.


Szerintem jó, hogy nem építenek mosdókat az erdő közepére, semmi keresnivalója ott...

A szemetet is haza lehet vinni, ha nincs kuka. (Ha van, akkor se szeretem használni, szétfújja a szél és széttúrják a vadak, nem is értem hogy engedélyezhetik..)

2021. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Belepisilek egy palackba mindenki előtt, letojom ha utána évekig erről megy nekik a duma majd....
2021. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszer elgyalogoltam A faluból a B-be, egy erdősebb területen, és útközben amikor nagyon kellett, bebújtam egy bokrosabb részre.


Egy ember átlagosan 7 másodpercig pisil, azalatt a 7 másodperc alatt simán el lehet intézni úgy, hogy ne lássanak meg.

2021. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!