Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van 0 tekintélyem...

Miért van 0 tekintélyem minden társaságban, sőt mindig én vagyok a rossz még ha nem is csinálok semmit, meg mindig én vagyok kifigurázva, és mindig ha vissza szólok mindig nekem lesz belőle bajom, bezzeg más minden következmény nélkül beszólhat?

Figyelt kérdés
Bárkinek!

2021. szept. 23. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Röviden: mindenki beszólhat nekem, és ugráltathat és senki nem mondja nekik sőt még teszik alájuk a lovat, de ha én csinálok, szólok valami, még csak nagyon kis enyhe dolgot is, abból már rögtön oriási balhé van itthon is meg a suliba is! Pedig már 17 éves vagyok! Ezek a tények azt jelentik, hogy mindenki lenéz és szart sem érek a szemükbe?
2021. szept. 23. 15:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg saját kört kialakítani
2021. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki alakítottam már saját kört is, ott is ez lett a vége! Manapság szarok az emberek, tisztelet a kivételnek!
2021. szept. 23. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Arra még nem gondoltál, hogy ha az egész világ lenéz, akkor lehet, hogy veled is van egy kis probléma?
2021. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy a stikusoddal van probléma nem tudom:) de az is lehet, hogy csak szimplán ilyen gyökerek. Ilyen fiataloknál gyakori, hogy kifigurázzák a másikat, nálunk is volt ilyen a suliban régen. Próbálj meg semleges maradni, ne foglalkoztasson, csinálj úgy mintha nem figyelnel rájuk, majd abba hagyják.
2021. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Stílusoddal*
2021. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!