Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Középsuliban mennyire születne...

Középsuliban mennyire születnek maradandó barátságok (NEM szerelmek)?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy e tekintetben el lehet felejteni az általános sulit.

De mennyiben tér el ettől a középsuli ha nem vagyok introvertált személyiség?

Nektek mi a tapasztalatok?

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 3. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Eléggé. És én introvertált vagyok.

A legjobb barátnőmet, illetve a barátaim zömét középiskolában ismertem meg. De egyetemen is kialakulnak tartós barátságok.


22/L

2021. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fő volt az, akivel barátok maradtunk.A többiekkel elváltak útjaink pedig sokukkal egy utcában lakom-laktam.
2021. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És én is introvertált vagyok.
2021. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
nekem nagyon jó barátaim voltak, hosszú évekig megmaradt utána még a kapcsolat, aztán lediplomáztak és kidobtak a francba, mert hogy képzelem hogy nekem nincs csilivili papírom. szóval szerintem ha gimi, akkor lehet hosszú életű barátságokat csinálni, csak ne felejts el diplomát szerezni utána :) szakközepeket nem tudom, szerintem ott kevéssé válóok ha valaki megmarad a szakmáknál...
2021. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet általánosítani szerintem, akárhol lehet jó barátokat találni. Még akkor is ha introvertált az ember:D Én az vagyok, de van olyan barátom általánosból, akivel 17 éve vagyunk barátok. Gimiből több van, szerencsére találkoztam pár hasonszőrű emberrel ott is. Mondjuk vicces, mert az érettségi után jobban rátaláltunk pár emberrel egymásra, mint a gimi alatt:D Egyetemről kevesebb közeli barátom van, de azt aki most a legközelebb áll hozzám onnan ismerem. De ezek a barátságok szerintem kevésbé fogják kiállni az idő próbáját, mint a korábbi barátságaim.
2021. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Mivel bezártak az iskolák így már semmilyen barátságok nem lesznek.

A Z generáció egy alklamazkodni képtelen, tudatlan, otthon tengődő, analfabéta élőhalott lesz. Lehet majd barátkozni az okostelefonokkal. Elnézést ha túl nyers voltam, csak előrevetítettem a csodás jövőt.

2021. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

alkalmazkodni képtelen, bocsánat

Már én is analfabéta lettem.

2021. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os, nem voltál túl nyers, ellenben szeretsz általánosítani.

Amit leírsz, bőven jellemző az x, y generációra is!

Rengetek éllettelen "incel" gyanús 25-40 éves embert látni manapság, nézz szét a magány, és mentális problémák kategóriában!

2021. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok és 3 emberrel sikerült maradandó barátságot kialakítanom, itt ismertem meg a legjobb barátaim. Közülük ketten voltak osztálytársaim, a harmadikuk pedig 2 évvel járt felettem.

Még vannak ketten, akik szintén jó barátaim, bár nem beszélünk annyit és kicsit talán elhalófélben lehet a barátság sajnos.

20/L

2021. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Evolúciós okokból a kamasz a földkerekség legönzőbb lénye. Az igaz barátsághoz meg önzetlenség dukál. Jöhet a lepontozás, de attól ez még így marad, amíg világ a világ.
2021. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!