Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Finnországban melyik városban...

Finnországban melyik városban lakik a legtöbb magyar?

Figyelt kérdés

Nyilván Helsinki az első, de azon kívül? Én szeretnék kimenni, Tampere vagy Oulu a kiszemelt hely, elég nagy városok de pl Oulu elég rideg hely, minusz huszon fokok, nem tudom mennyire bírnák a magyarok azt az időjárást.

A magyarok merre vannak leginkább?



2021. jan. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez miert szempont? Helsinkiben van jelentosebb magyar kozosseg, azon kivul sehol nincs olyan sok
2021. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
marmint az idojaras? Hat mert a legtobb magyar akit ismerek orokke hisztizik ha nem 40 fokos gatyarohaszto meleg van, es valoban az elmult evekben tiszta ausztraliai eghajlat van nalunk, nyaron 35-40 fok, telen meg +5, rendes ho meg mar 10 eve nem volt del-alfoldon. Szoval az ilyenek tuti nem mennenek kozep-eszaki reszre finnben
2021. jan. 14. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar a hideg, az valószínűleg nem Finnországba fog költözni. Szerintem...
2021. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az idojaras sztem pont nem fog erdekelni senkit
2021. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ne az időjárás legyen a legfőbb szempont, ami alapján választasz! Ahogy fentebb is írta valaki, aki ennyire nem bírja a hideget, az valószínűleg nem költözik Finnországba. Magyarként is simán ki lehet bírni azt az időjárást. A legtöbb magyar sem azért él Helsinkiben, mert ott a legjobb az időjárás, hanem mert ott van a legtöbb lehetőség. Egyébként pedig az időjáráshoz hozzá lehet szokni. És ahogy a mondás is tartja, nincs rossz idő, csak rossz öltözék. :)
2021. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!