Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gólyatáborban nem ismerek senkit?

Gólyatáborban nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy most mentunk golyataborba nyiregyhazara es en szoszerint nem ismerek senkit. 3 random emberrel vagyok egy szobaban de ok tokre elvannak en neg nem tudok nagyon mit csinalni csak a szobaban telefonozni es sirni merr mar nagyon haza szeretnek menni. Mit csinaljak? Esetleg mondhatnam hogy szarul vagyok nagyon es hazakuldenek de nagyon draga volt es nem akarom hogy a szuleim foloslegesen dobjanak ki ennyi penzt. Viszont nekem ez a baratkozas nem megy mert mindenmi mas mar ismeri egymast es en csak egy egyszeru kivulallo vagyok. Nem is birok senkihez se odamenni mert amint megszolalok elbogom magam.

2019. aug. 13. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
De muszáj leszel odamenni, elvégre ez a gólyatábor célja. Annak semmi értelme, hogy nyomkodod a telefont.
2019. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj csatlakozni egy társasághoz, akik ismerik egymást. Valakik biztos bevesznek maguk közé, ha elég kitartó és szimpatikus vagy.
2019. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugi, ne stresszelj az ismerkedésen, mert attól csak rosszabb lesz. Hidd el tudom, én is ilyen vagyok.:D

Nem muszáj a szobatársaiddal ismerkedni, gondolom vannak csapatépítő feladatok meg más programok is. Szóval csak mászkálj, és ha szimpatikus embert/csoportot látsz akkor csatlakozz hozzájuk, próbálkozz akár többször is, biztos vagyok benne hogy megtalálod a neked való embereket:) Ha már egyszer kifizettétek akkor kár kidobni a pénzt, hozd ki a legjobbat ezekből a napokból, fel a fejjel:)

2019. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😄 Vegul sikerult odacsapodnom egy tarsasaghoz:)
2019. aug. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!