Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan kertipartin ahol nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés
Feleségem barátai tartják. Ráadásul ma dolgoztam is fáradt vagyok. Inni sem tudok mert az Isten háta mögött van és én vezetek.
2018. júl. 14. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én szanaszét trollkodnám, ha már pihenni nem lehet ilyen idiótaság miatt.
2018. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ismerkedj velük? Beszélgessetek? Alkohol nélkül is érezheted jól magad...
2018. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Feleséged mentsen ki, ő meg, mivel gondolom van ott ismeretsége, kéretzkedjen be valaki kocsijába. Te pedig pihenj le. Ezt mindenki megértené, ilyen melegben.
2018. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
először és utoljára találkozom velük. 10 év alatt ez az első hogy találkozik a régi barátokkal.
2018. júl. 14. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hangolódj rá. [link]
2018. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezed meg a feleséged, hogy nem e mehetnétek olyannal aki szintén tud vezetni és amúgy se inna. Hát ha van olyan. Legalább le tudnál telepedni valahova és el tudnál kortyolgatni pár sört.

De majd úgyis hozza oda a barátait, bemutat mindenkinek. Biztosra veszem, hogy valakivel fogsz tudni majd beszélgetni legalább pár percet.

Munka után, nyűgösen, fáradtan nekem se lenne sok kedvem menni, meg tudom érteni.

2018. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ismerem a barátait eléggé másvilág ők. Amúgy szarrá untam magam.
2018. júl. 15. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!