Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak az emberek...

Miért vannak az emberek annyira beizgulva az igazolatlan órák miatt?

Figyelt kérdés
Nekem is összegyűlt 12 év iskola alatt 4 igazolatlan óra. Most itt vagyok 30 évesen és soha semmilyen hátrány nem ért miatta. Pedig akkor nagy botrány volt miatta, még az igazgató is behívott. Az ofőm is teljesen kétségbe volt esve hogy most mi lesz velem, mert bekerül a bizonyítványomba. Nem értem miért baj ez.
2019. jan. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nyolcadikban összeugattam az ofővel, és adott 5 igazolatlan órát az utolsó héten, mondván, nem hoztam azonnal az igazolást. Mondhatom gyönyörűen mutat a négyes-ötös bizonyítványban, hogy a szeme esne ki!
2019. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

12 év alatt 4 óra? 😂😂 Akkor te is rá voltál izgulva.

Egyébként meg komolyan veszik, mert 10 óra után már megy az üzi anyunak apunak, aztán gyámhatóság stb.

10 óra pedig ugye elég könnyen összegyűlik. Csak másfél napot kell lógni a suliból.

2019. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
nemtom, nekem valahogy nem áll fel...
2019. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt jópár darab igazolatlan 12.-be csak a kutya se vette észre mert az utolsó padba ültem és néha az utolsó óráról inkább hazamentem
2019. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 igazolatlan után nálunk szaktanári, 5 igazolatlannál megy a gyámhatóság, 10 meg fegyelmi. Tudom, nálam sokkal szigorúbb mint máshol, de szerintem erre te is "beizgulnál".
2019. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég összegyűlik és jön a fegyelmi, akkor már lehet izgulni?

Hogy neked csak annyi igazolatlanod volt, amivel még nem érted el ezt a határt, az nem sokat jelent. Ez olyan mintha azon értetlenkednél hogy mi ez a felhajtás a cián körül, hisz a múltkor lenyeltél pár almamagot és semmi bajod nem lett...

2019. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé rá lehet izgulni, mivel már egy igazolatlan óra elég ahhoz hogy értesítsék a gyámhatóságot, a szülőket. Ha valaki betöltötte a 16. életévét akkor pedig ha túllépi a megengedett határt kirúgják, attól függetlenül hogy igazolatlanul vagy igazoltan hiányzott-e. De ha például tantárgyanként összegyűlik X igazolt/igazolatlan hiányzás mehetsz vizsgát tenni belőle, mert nem vagy értékelhető az adott tantárgyból. Ha több tantárgy gyűlik így össze akkor pedig semmi esély arra hogy tovább menj, bukás a vége.

Nálam előző évben gyűlt össze olyan 150-160 órányi hiányzás, de mivel utólag igazoltuk nem lett belőle semmi baj.

2019. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azóta változtak a: törvények-rendeletek, a társadalom, az emberek mentalitása, a szülők gyereknevelési stratégiája, és minden miegyébb, ami emberekkel kapcsolatos.
2019. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra vonatkozik a kérdés aki az iskolába be sem jár és lesz neki 200+ igazolatlan órája hanem a normális diákokra akiknek összejöhet egy évben 1-2 óra.
2019. jan. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!