Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért félnek tőlem?

Miért félnek tőlem?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok, ugye 3 hónapja ismerjük egymást stb

gimnáziumba járok

thai boxozom elég magas szinten

volt még év eleje körül sportnap, ahol össze mérhettük a tudásunkat, volt foci kosár floorball és mma sok osztálytársam jött velem 'verekedni' és elég durván bedaráltam őket.

ma fülembe jutott, hogy egy-két ember tart tőlem, miközben amúgy egy nyugodt "vicces" srác vagyok.

Csak ja szóval mit tegyek, hogy elérjem, hogy ugyanúgy bánjanak velem, mint bárki mással? jelenleg nem szólnak be nekem soha, és mint kiderült, azért, mert a srácok félnek tőlem a lányok meg ja ők néha szivatnak

amúgy tudom fogalmazás 5-ös meg ilyenek,de ez most ilyenre sikerült



2017. dec. 1. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Nézd meg hányan írnak itt tizenévesek, hogy halálra szivatják őket a suliban. Örülj neki, hogy te mindezek felett állsz. Fordítsd előnyödre és állj azok mellé akiket bsztatnak.
2017. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Haaaagyá má, a csajok imádják a küzdősportolókat, az meg, hogy félnek tőled, nem is baj, legalább nem basztatnak. Akit meg fenyítenek többen, állj mellé így sok spanod lesz, tudod ilyen lúzerek megmentője. Ha lehet, akkor olyan stréberek mellé, akik odaadják a házit, hogy lemásolhasd róluk vagy segítenek felkészülni a dogákra... :D Jah ezt mind tapasztalatból mondom, én birkóztam... :)
2017. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zedo Aragaya1 válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez "jó", hogy tartanak tőled, legalább nem basztatnak tényleg. A másik, hogy legyél közvetlen, haverkodj a többiekkel, akkor nem mondhatják rád, hogy 1 agresszív görcs vagy. Ja, meg a csajoknak tényleg bejönnek a küzdősportolók, ezért húzzák az agyad. Ha nem áll beléd senki, akkor sztem nincs mitől tartaniuk, gondolom nem mész neki senkinek, csak úgy ok nélkül.
2017. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megfogadom a tanácsokat 😀
2017. dec. 3. 03:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!