Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félnek tőlem?

Miért félnek tőlem?

Figyelt kérdés

Vagdosom magam, de már próbálok leszokni. A depresszió és a stressz váltja ki belőlem.

Ami zavar az az, hogy az emberek amikor eltévedek valahol a városban és megkérdezem valakit, hogy hol találom meg azt a bizonyos helyet akkor először segíteni akarnak ( legtöbb esetben), de amikor meglátják a sebhelyeket, akkor a legtöbb esetben elkezdenek dadogni, és azt mondják, hogy nem tudják. Még akkor is ha tudják.

Vagy ha megyek segíteni embereknek, akkor nem fogadják el a segítségemet, mert ott vannak a hegek.



2014. dec. 11. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Ne vagdosd magad.
2014. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
#1: Segítettél neki!
2014. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
1. te egy igazi életmentő lehetsz. :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy többet nem vagdossa magát, a hegek még ott maradnak... Nekem is volt hasonló problémám évekkel ezelőtt és a hegek a mai napig megvannak.

Egyébként ilyenek az emberek, félnek attól, amit nem értenek. Sajnos ez van. És akkor még lehet örülni, hogy nem mindjárt támadnak, csak ledöbbennek...

2014. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
1. vagyok. :D én is voltam depis,mégsem vagdostam magam. orvosilag nem bizonyított,h a kifolyt vértől jobban lennének az emberek..D Most mégis mit írjak? :))) De szemetek az emberek? Hát így járt... akkor is becsülendő,h próbál segíteni, frankó.
2014. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak csak ezt tudom mondani: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..

Egyébként meg mindenki más, máshogy birkózik meg a problémáival, stb... Ettől még nem lesz semmivel kevesebb az illető. De azt hiszem, hiába magyarázom. Ha nem tudsz segíteni, minek válaszolsz?

2014. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#1,5: Ha nem tudsz pozitívan hozzátenni, többet teszel, ha nem szólsz semmit. :)
2014. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elég pozitív, ha végre felébrednének a vagdosók tömegi hogy SEMMI ÉRTELME!
2014. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

#8: Csak Te nem érted meg a lényegét. Az ő lelki állapotában, nézőpontjában teljesen értelmes, normális és logikus cselekedet. Ez csak színtiszta előítélet.


De tegyük fel igazad van, nem normális. Nem fog rádöbbenni erre, és csak bántod vele.

2014. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem akarom bántani, csak felhívtam a figyelmét,hogy semmi értelme.Keressen másik elfoglaltságot. Amikor fiatal voltam, valaki kitalálta,hogy DM-et írjunk a karunkba...:D Depeche Mode...) De hál'Istennek csak karcolás volt, elmúlt.
2014. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!