Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félnek tőlem?

Miért félnek tőlem?

Figyelt kérdés

Vagdosom magam, de már próbálok leszokni. A depresszió és a stressz váltja ki belőlem.

Ami zavar az az, hogy az emberek amikor eltévedek valahol a városban és megkérdezem valakit, hogy hol találom meg azt a bizonyos helyet akkor először segíteni akarnak ( legtöbb esetben), de amikor meglátják a sebhelyeket, akkor a legtöbb esetben elkezdenek dadogni, és azt mondják, hogy nem tudják. Még akkor is ha tudják.

Vagy ha megyek segíteni embereknek, akkor nem fogadják el a segítségemet, mert ott vannak a hegek.



2014. dec. 11. 23:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És lehet,hogy azért figyelnek az emberek is arra, mert a Kérdező is. Ha le.szarná, más is.
2014. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ismerősöm, akinek volt, hát észre se vettem, csak kb 100-szorra, mert őt se érdekelte, szerintem el is felejtette.
2014. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, talán azért, mert zakkant vagy és az emberek félnek a zakkantaktól?


Nekem is volt barátnőm, aki ezt csinálta folyton, akkor sem értettem, hogy mire jó. Ha utálok élni, akkor fogom és kinyírom magam, hogy vége legyen a kínlódásnak, de attól mi változik, hogy felvágod a csuklódat és kifolyatsz egy rakat vért? Ebben mi a logika?

2014. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Így van, felettem leírta a lényeget. A stressz biztos nem váltja ki belőled ezt, mivel döntésen alapul; vagy vagdosod magad, vagy nem.


Biztos vannak gondjaid, ezt nem cáfolom. Ezeket kéne megoldani, tenni ellene, elgondolkodni mit lehetne csinálni. Akár pszichológushoz is mehetsz.


A vagdosás viszont nem old meg semmit, inkább csak retardáltság. Ne ezzel érd el, hogy figyeljenek rád, hanem valami értelmes dologgal akkor már.

2014. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A hegekkel már nem nagyon tudsz mit kezdeni.... Az előítéleteket egy idő után megszokod....

De legjobb szándékkal mondom: ÁJJ LE!!! Nehéz, tudom, se sokkal jobb lesz neked is utána!

Egyébként #10... Érdekes. Anyának is van a karjába vésve egy DM (meg az enyémbe is....). De sem neki, sem nekem nem múlt el, pedig neki már vagy 15 éve megvan....

2014. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne a karodon vagdosd magadat, ez a legnagyobb butaság, ott látni a legjobban. Ennél kevésbé feltűnő, jobban takarható helyek: váll, felkar, has, derék, csípő, comb tájéka. Én is a hasamon vagsodom magamat. Persze én sem egyből voltam ilyen okos, kb. 2 évig vágtam magamat a kezemen/karomon...aztán egyre kevésbé tudtam már takarni, és egyre jobban zavart, hogy mások észreveszik, így először azt csináltam, hogy a régi hegekre vágtam rá újra, hogy legalább több heg ne legyen. De ettől még sajna ugyanúgy meglátták mások, akkor váltottam helyet, azóta vágom magamat a hasamon, derekamon, csípőmön. Azt még csak a háziorvos látta meg szerencsére, muszájból.
2014. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem csak az alkaromon csinálom. Félkatonai és a talpaimon is.
2014. dec. 12. 22:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszik debil vagy. Takard el a sebhelyeket, pl ha csak a csuklódon van elég egy csuklópánt is, ha pedig az egész kezed akkor vegyél fel hosszú ujjú pulcsit.
2014. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát.. lehet h divat, de azért ez egy jellemrajz is egy emberről...főleg ha már mindenhol csinálod....
2014. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jellemrajz? Ezt kifejtenéd egy kicsit?
2014. dec. 15. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!