Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az idei iskolaidőn...

Szerintetek az idei iskolaidőnek megint olyan gyorsan vége lesz mint az előzőnek?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy borzasztó rossz tanárunk aki már elment tőlünk (nem szeretném részletezni milyen volt) ezzel már egy kicsit örömmel nézek előre, kicsit már a barátaim is hiányoznak, legalábbis néhány. Mindig mikor suliba megyek, azt mondom magamnak, legyen már most vége! Aztán hazafele útközben meg az jár a fejemben,milyen gyorsan elment ez a nap is! Tudom, még itt a nyakunkon a nyár, de azért kíváncsi lennék ti hogy álltok ehhez hozzá. 13F

2017. aug. 10. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam kilencedikes és szerintem is túl gyors volt. Pedig nem volt olyan rossz ez az első év. Mert szinte ez volt a legjobb évem a sulis évek alatt.

Bár jövőre már több akadályba ütközöm. Mert lesz belső vizsgám. És szerintem-e miatt lassabbnak fogom érezni a napok múlását. Vagy épp gyorsnak mert hamar el fog jönni a vizsga ideje.

2017. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyorsan elment. Én is mindig úgy vagyok vele,hogy legyen már vége,meg már legem van belőle. Ilyenkor meg már hiányzik a suli :DD
2017. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél idősebb vagy, annál gyorsabban telik. :-)
2017. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez furcsa, ugyanis ezt az évet én is gyorsabbnak éreztem. Remélem most is ilyen gyorsan letelik.
2017. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyedül vagyok, aki nem érezte gyorsnak? :D

Komolyan mondom én olyan se gyorsnak se lassúnak nem éreztem, és még azt se lehet momdani, hogy szar volt a tanév, mert nem (kilencedikes voltam és ez volt eddig a legjobb tanévem). Ez fura :D

2017. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!