Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suli rossz, nem sok lehetose...

A suli rossz, nem sok lehetoseg mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hegesztõ szakmat valasztottam es ugyvolt még az elejen hogy ezt fogom csinalni felnottkorban. Szakiskolaba jarok es mar. 2.évben de meg van 1ev, most jottem ra hogy en nem szakmunkas szeretnek lenni es mar emiatt nagyon megviselt ugyanis nem mehettem at masik iskolba a jegyeim miatt, ert a fõ tantargy a matek nem sikerult tul jol. Informatikara szeretnek valtani..ugy alltunk hozza hogy akkor kijarom ezt az iskolat de nagyon rosszra fordult az osztalytarsak miatt..kotekednek es nagyon rossz lett a kapcsolatunk es mar olyannyira megviselt hogy nem akartam bejarni az orakra...nagyon rossz volt ha meglattam oket. Es most evvegere hogy mar lehet hogy evet ismetelek..ha abbahagyom most 16(novemberben 17) évesen és okj.ba elkezdenem az imformatikat akkor az sokat érne vagy esetleg megérné? Esetleg pszihologussal megbeszelni ezt, hatha jobb lenne..nem tudom. Koszonom elorr a valaszokat.:(
2017. ápr. 24. 17:35
 1/4 sm17 válasza:
Szia! Eloszor is, ne hidd azt, hogy egyedul vagy! Nagyon sokan meggondoljak magukat a karrierukkel kapcsolatban, legtobbszor nem is a suli alatt hanem sokkal kesobb, pl egyetem utan vagy evekkel azutan, hogy elkezdtek dolgozni. Szoval ne panikolj! Kitartasra mindenkepp szukseged lesz, de siman megoldhato. Ird meg pontosan hogy mi a baj az osztalytarsakkal - ez leginkabb a visszatarto ero szamodra ahhoz hogy befejezd a sulit? Ha gondolod irj privatban hogy mivel bantanak, en is mentem at hasonlon es szerintem tudnek segiteni. A legjobb az lenne, ha be tudnad fejezni a sulit es utana OKJ. Mert ha felbehagyod a sulit, eloszor is nem lesz ott a tudas amire epiteni tudsz az informatika kurzusod alatt. De ha megirod, hogy kb milyen lehetosegek vannak a lakokorzetedben (pl ha falun vagy kisvarosban laksz gondolom sokkal nehezebb mintha nagyvarosban) akkor megprobalok segiteni. Hajra :)
2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem addig kicsit készülj rá az informatikára. Sajnálom, hogy ilyen kötekedő gonoszkodó embereket fogtál ki, hogy fel kellett hagynod azt, amit csinálni szerettél volna. Tanulj rá az informatikára, meg az ahhoz kellő matekra, és csináld meg az infót. Ha már bejárni sem bírsz, akkor nagyon nincs miért folytatnod. Még egyszer próbálkozz, és ha nem megy, hát akkor hagyd ott ezt a sulit, úgyis csak jobban jársz vele. Szerintem.
2017. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most ez jól esett,nem gondoltam volna hogy valaki komolyan veszi és próbál segíteni. :'))
2017. ápr. 25. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :) Ha tanácsot akarsz, nyugodtan kérdezz.
2017. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!