Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiatalok szoktatok lógni az...

Fiatalok szoktatok lógni az iskolából, képzésről?

Figyelt kérdés

Nem vagytok betegek, csak otthon akartok maradni aludni, filmezni.

Persze igazolással.

Én úgy szoktam hogy délutánra van időpontom kivizsgálásra, fogorvoshoz és kérek egésznapra igazolást, így levan igazolva a délelőttöm.


2016. febr. 18. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
te kis fineszes, igazolás egész napra miiiii? :p cuki
2016. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én anno le sem igazoltam, ha úgy adódott, lógtam. Gimiben ez még az e-napló előtt volt, amit eleve hanyagul vezettek, általában csak a matektanár írta be a hiányzókat. Az osztályfőnököm szeretett, tudta hogy elég szétszórt vagyok, de emellett kitűnő voltam általában, úgyhogy leigazolta az óráimat. Amúgy meg kellett volna buktatni vagy kirúgni a hiányzások miatt, de minek? Akkor volt csak vicces, amikor egyszer tényleg beteg voltam és vittem az igazolást és kiderült, hogy az az egy szem matekóra, ahol be volt írva a hiányzás, már rég le van igazolva :D


Egyetemen az első évben sokat lógtam bulik miatt, meg csak úgy, aztán amikor jól megbuktattak szinte mindenből, utána már bejártam. A vége felé azért voltak hiányzásaim, mert dolgoztam már mellette, és sokszor egyszerűen nem volt már erőm bemenni.

2016. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha van igazolás az nem számít lógásnak. :P

Munkahelyen sajnos már nemlehet ilyet, ki kell használni. :D

2016. febr. 18. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Gimiben volt, hogy azt hazudtam mutternak, hogy megy a hasam vagy rosszul vagyok, ilyenkor ki is írt a doki 1 hétre. De most egyetemen én szívnám meg, ha csak úgy kedvem szottyanna "pihengetni" otthon, mert úgy lemaradnék, hogy sosem pótolnám be.
2016. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Logok. De vhonnan mindig szerzek igazolast.... Elegge beleronditana a kituno bizibe egy par igazolatlan meg a vele jaro 3mas magatartas....
2016. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok... Am 15/L
2016. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, már dolgozom. Itt is lehet lógni, csak komolyabbak a következmények :D
2016. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!