Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti lógtatok már iskolából?

Ti lógtatok már iskolából?

Figyelt kérdés

Hétfőn egy barátnőmmel moziba mentünk, de a filmet, hogy elérjük, el kellett lógnom az utolsó órát. Ezért rosszullétet színleltem majd szóltam a tanárnak, aki elengedett, momdta menhek, semmi baj, igazolja - a barátnőmnek már nem volt órája. Tök szupi volt, főleg, hogy az unalmas 45 perc helyett már igazoltan lóghattam a suliból.

Anyám 8 körül ért haza, addig egy gyors meki is belefért, úgyhogy anyám hazaért és mondtam, hogy rosszul voltam a suliban és hazaküldtek de jobban vagyok. Mindegy beírta az ellenőrzőmbe, hogy igazolja :D


Vmi hasonló vagy jobb sztoritok van?



2016. febr. 18. 07:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom te még nagyon fiatal vagy.
2016. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, az unalmas 45 percnyi tanóra helyett kapsz egy unalmas hosszú fejmosást és 2 hét unalmas szobafogságot, tv, net, telefon nélkül. Ha megérkeztél az iskolából, add le nálam a mobilod.

Legközelebb, ha nem akarod, hogy meglássak valamit, legyen annyi eszed, hogy kijelentkezel vagy legalább a honlapot az irományoddal nem hagyod tárva-nyitva. ;)

Csókol,

Anyád

2016. febr. 18. 07:58
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Kozepsuliban, egy szerdai napon az 1. 3 oramat ellogtam, es a 4.re mentem be, de mazlim volt, es pont hianyzott az 1.-2./illetve 3. Orat tarto tanar, es a helyettesito tanar elfelejtett hianyzo listat irni :D

Ezen ugy felbatorodtam, hogy masnap egesz nap be se mentem, es azt is megusztam igazolatlan nelkul :D pedig egy jo kozepsuli volt, nem egy putris, hanyag, stb.... :) padtarsnom nagyon utalt ezert.

2016. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az anyja vagy, akkor nálad a pont! :DDD
2016. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mennyire kamu a dolog, de a 2. válaszban szerintem a kérdező anyja válaszolt és így eléggé benézte a dolgot :D AMATŐR HIBA!!!


Én érettségi előtt szinte minden órán bent voltam, nagyon ritkán hiányoztam, ez évi 2-3 nap volt max, de az sem lógás hanem igazolva. Amikor 2 szakmát csináltam érettségi előtt felnőttképzésen akkor a vizsgaidőszakban kaptam egy kis plusz szabadidőt, de ezt ledumáltam az osztályfőnökkel...


3. szakmánál (állami OKJ) alig jártam be, 2 év alatt jó ha 2 hónapot bent voltam, de még így is, az egyik legjobb eredményt én értem el, mert a többiek sokszor a kérdést sem értették én meg a választ is tudtam...


A lógással általában az a baj, hogy akik lógnak azok lusták, nem pótolják meg, vagy oldják meg a lógás miatt fennálló "űrt"! Én azért lógtam szakmánál, mert ha bementem volna akkor is simán kirázom a kisujjamból, és így, hogy nem jártam be, így is simán kiráztam!

Például ez olyan mint, hogy én matekórákon aludtam (szó szerint lefeküdtem a padra és aludtam), csak annyi a különbség, hogy tök ismeretlen új anyagnál néztem félpercig a táblát megértettem mi van rajta, mert van érzékem hozzá, volt padtársam meg matekból szóbelizett is, mert nem volt elég pontja, neki meg 2db 2 számjegyű szám összeadása is probléma volt hirtelen...neki nem voltak olyan jó képességei mint nekem...ő viszont másban volt jó, amiben én kevésbé, de azért, mert engem nem is érdekelt a dolog :)


Am kérdező a helyedben én nem szerveztem volna ilyen rosszul, hogy lógni kelljen egy film miatt :) anyukádnak meg feleslegesen kamuzol, jobb ha tudja, hogy mit csináltál, főleg mert ő is volt fiatal, lehet még meg is értené :D mondjuk elég cink, ha tényleg nyitva hagytad az oldalt és így lebuktál...szóval a válaszokat is majd 2 hét múlva olvashatod :D de nézd pozitívan! ez a hibád is tanulságos lesz, hisz máskor remélhetőleg nem hagyod anyukád szeme előtt a bizonyítékot :D


legalább jó volt a film? megérte ellógni és büntit kapni? :P


22F

2016. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Szerintem nagyon kevés gyerek van, aki ne lógna egyszer-egyszer. Én is lógtam érettségi után, amikor okj képzésre jártam. Nappali volt, 2 éves. De arra figyeltem, hogy az ésszerűség keretein belül maradjak, ne legyen belőle semmi baj. Ne romoljanak a gyerekeim, és ne legyen feltűnő. :)
2016. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer lógtam,de lebuktam. Anyám szembejött velem az utcán....
2016. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose lógtam. Mindig féltem attól, hogy lemaradok valami fontos dologról, amit órán elmond a tanár, s a dolgozatnál majd visszaüt. A társaimat sem szerettem volna kérdezni arról, hogy mi volt órán, mit mondott a tanár, mert ők is csak felületesen válaszolnak, és kérni sem szeretek. Beteg sem voltam sosem, minden órán ott voltam. Egyetemen volt már olyan, hogy amikor már tudtam, hogy mi a követelmény zh-ra, vagy év végi vizsgára, akkor feleslegesnek láttam, hogy részt vegyek minden órán. De akkor is én voltam az, aki a legkevesebbet lógott. :)
2016. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
király az anyukád! :D
2016. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

amúgy érettségi évében rengeteget lógtam mindig volt orvosi igazolásom, illetve megesett, hogy nővérem ínhüvelygyulladásos gipszsínét kötöztem fel minden reggel a kezemre útközben, hogy elkerüljem a félév végi felmérőket.

volt, hogy iskolafogászatra mentünk barátnőmmel, volt hogy kórházba vmilyen ambulanciára, gyerekorvoshoz, stb. sosem volt probléma.


főiskolán is rengeteget lógtam. mivel minden órára kötelező volt bemenni, így ha nem sikerült igazoltan távol maradni, akkor szimplán párnát vittünk magunkkal jegyzetek helyett és ott aludtunk.

2016. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!