Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj az, hogy lekezeltem...

Miért baj az, hogy lekezeltem vele?

Figyelt kérdés

Egyik nap a tanárommal volt egy kisebb vitám.. aznap nagyon felhúzta az agyam, mert mindig mikor kérdeztem, ezt hogy kell megcsinálni, mert nem tudok rájönni, ő elkezdett nevetve másról magyarázni.. én egyszer csak azt mondtam, hogy "Tanárúr, maga mesterien kihúzza magát a válaszadások alól".. erre neki mégjobb kedve lett, elkezdett röhögni, és felém nyújtotta a kezét, mert le akart kezelni velem, én meg lekezeltem vele.. aztán jött a visszhang az osztályban, hogy "haha, lekezelt vele", és amikor látják, hogy nem értem, mi ezzel a gond, akkor azt is mondják, hogy " hahh, nem esik le neki, hogy átb.szták"..


Szóval miért is lettem átverve?

Ha valaki tud erre magyarázatot adni, nagyon megköszönném


2015. nov. 12. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tanár? Miről volt szó? Ez így elég zavaros. Nekem úgy tűnik, hogy a tanárod megpróbálta elfedni, hogy nem tudja a választ a kérdésedre, és azért röhögött, hogy átb.sztak téged, mert egy ilyen inkompetens ember tanít, és erre pénzt fizettél... de ez nem biztos.
2015. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mechatronikai technikusnak tanulok, és egy rendszert kellett volna összekötnöm, ami levegővel működött volna, de síkhülye vagyok az ilyesmihez, ezért a tanár segítségét kértem, hogy mutassa meg, hogyan kell megcsinálni.. erre ő elkezdte mondani a szokásosat, hogy "hiába mutatom meg, akkor sem fogod tudni", én azt válaszoltam, hogy "ez igaz, de legalább tudni fogom, hogy maga tudja, mert már két éve tanít minket, sz.rt se tanított még meg igazán. mindig bejött a terembe, azt mondta, hogy csináljátok meg ezt meg ezt, kiment kávézni, és az óra végéig vissza se jött, szóval ez alapján úgy gondolom, hogy maga ugyan annyira nem tudja ezt, mint én".. ezek után sem volt képes megmutatni, hogy mit hogyan kell, én leültem, és nem csináltam semmit.. az óra végén mutatott az osztálynak egy logikai feladványt, amire hosszú találgatások után senki nem tudott rájönni, ezért megkértük a tanárt, hogy mondja meg a megoldás módszerét, erre ő jött megint a "hiába mondom meg te akkor sem fogod tudni" bölcsességével.. ezek után öt percenkênt kértük a tanárt, hogy mondja meg, de ahány kérés, annyi kifogás volt.. ekkor szóltam oda neki, hogy "mesterien kihúzza magát a válaszadások alól".. ekkor fogta el a röhögés, majd nyújtotta a kezét
2015. nov. 12. 23:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem így áttekinthetőbb a helyzet.. tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért lettem volna átba.zva
2015. nov. 12. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek után miért fogtál vele kezet?
2015. nov. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
talán azért, mert én úgy vettem, hogy elismerte az igazam és hogy hagyjam békén "békét" ajánlott fel
2015. nov. 13. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
De ezek után sem kaptad meg a válaszra a kérdést, tehát át lettél baszva.
2015. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, megkaptam, és a következő órán még meg is mutatta, hogyan kell összerakni a rendszert.. szóval akkor szerintem egy nagyon idióta osztályba járhatok
2015. nov. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!