Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehat van egy pasim kb.4...

Tehat van egy pasim kb.4 honapja. De viszont edesapam persze egy szot sem akar hallanni sraccol mert tenyleg nem jo tarsasagbol szarmazik. De en szeretem. Szovel mindenki vele piszkal miert? A tobbi lent!

Figyelt kérdés
A fiu amugy kozkedvelt vaty is nagyon sok baratja/haverja van. Szeret es en is. Igen tudom ez tini szerelem de nekem ez most igy jo. Tehat ezt megtudtak a tanarok mert meglatott egy es rogton szaladt a tobbihez. De ez normalis? Bent letamadnak a tanarok mert hogy en azzal az x szemellyel vagyok.? Van egy no o meg h neki is annyi esze van amennyi latszik.. meg nyomoznak utanam hogy tenyleg igaz e. Miett csinaljak ezt? Es ez mire jo? Miert van?

2015. okt. 2. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet a srác egy rosszfiú.

Apádat még megértem,egy aggódó apa számára nincs a srác,aki elég jó lehet a lányának,meg a fiatal korod nyilván még közrejátszik.

Viszont a tanárokat nem értem.

Mi közük hozzá?

Valami komoly gond lehet a sráccal,ha a tanáraitoknak sem tetszik.

Na,ezen gondolkozz!

2015. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo en ezt megertem de ahhoz semmi kozuk ninxs hogy en az iskola utan kivek mikor hol vagyok..
2015. okt. 2. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, és emiatt semmilyen atrocitás nem is érhet, különben szétperelheted a sulit.


Ezért csinálhatják mert olyan nagy ellentétet látnak köztetek. Miért jár egy "jó" lány egy "rossz" fiúval, ez még így monitoron át is foglalkoztat mindenkit.


Mégis hogy támadtak le? Legfeljebb egy frissen diplomázott huszonéves tanárnőt tudok elképzelni, hogy támad le téged azzal, kivel jársz.

2015. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segiseget. 16eves vagyok.
2015. okt. 3. 06:18
 6/6 nagybotos ***** válasza:
A lehúzó tanárok felé viselkedj ELEGÁNSAN. "TISZTELETTEL MEGÉRTETEM AMIT TANÁRNŐ MOND" "KÉREM ÖN IS értse meg ÉN vagyok az aki szereti!" "ÉN!! már hallottam arról, hogy egy ember,akár fiatal is VÁLTOZHAT" "De ön hallott már olyat, hogy ÍGY, EBBEN AZ ÁLLAPOTÁBAM lehet valakit elfogadni, mindenetől, és szeretni?" "Hallott már tanár úr ilyet?"
2020. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!