Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha beteg vagyok, akkor feltétl...

Ha beteg vagyok, akkor feltétlenül 0-24-ben az ágyban kell haldokolnom?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom szerint igen és direkt megfeleltetett a pénteki anyagból, amit még nem tudtam lemásolni senkiről és ebből a tantárgyból nincsen tankönyvünk se, szóval nem is nagyon tudtam rá tanulni. Egyébként múlt héten egész végig hiányoztam.
2015. okt. 12. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem.

Ha tanárod szerint is az ágyban kellett volna pihenned, akkor miért feleltetett?

Vagy lógtál és meglátott valahol?

2015. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos attól, mert valaki diplomás, még nem biztos, hogy értelmes is. Lásd ezt a tanárt.

Sok ember egyszerűen nincs tisztában a betegség fogalmával kapcsolatban. Sokaknak csak a két véglet létezik: vagy makkegészséges, vagy mozdulni sem bír. A valódi betegség meg valahol a kettő között van, betegségtől és a szervezet aktuális állapotától függ, hogy épp melyik szélsőséghez van közelebb. Egy tüdőgyulladással például alig van az embernek ereje kimozdulni az ágyból, de egy torokgyulladáss esetében szinte csak a felülfertőség, és a kórokozók továbbterjesztésének megakadályozása miatt kell otthon maradni. (Amit persze nem szabad fél vállról venni, mint ahogy sokan teszik.)

2015. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lógtam, csak simán beteg voltam és az orvos egész hétre kiirt. Én meg amig itthon voltam, interneteztem. És a szóban forgó tanár megvan facebook-on az ismerőseim között és látta, hogy fent vagyok, meg lájkolgatok, meg ilyesmi és elkezdett cseszegetni, hogy ahhoz volt eszem, hogy a facebook előtt üljek egész héten, de ahhoz meg nem, hogy iskolába menjek. Mert szerinte ha annyira beteg vagyok, hogy nem megyek iskolába se egy hétig, akkor egész nap az ágyból se tudok kikelni, nem hogy internetezni.
2015. okt. 12. 18:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen és épp emiatt feleltetett, mert akkor csak nem lehettem annyira beteg, ha már fent voltam facebook-on és biztos tudtam normálisan készülni is.
2015. okt. 12. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Internetezni fekve is lehet :) Azért az gáz, hogy ennyire ráér a tanárod, hogy ezt figyelgette.

Na, ezért nem szabad tanárokat, főnököket, munkatársakat ismerősnek felvenni. Főleg úgy, hogy mindent láthatnak, amit teszel.

2015. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát jah...:/ Szerintem én most törlöm ki az összes tanárt az ismerőseim közül..
2015. okt. 12. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!