Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fél éve követnek, nem tudom...

Fél éve követnek, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy idegesítő gyerek, aki nagyon elhiszi magáról, beképzelt, és ezért senki sem barátkozik vele. Na és ez a gyerek fél éve el kezdett követni. Mindig a sarkamban van, bárhova megyek. Elkezdek valakivel beszélgetni, akkor ő is odajön mögém fél méterrel. Amikor hazamegyek, ő is azzal a busszal jön haza, amivel én, pedig neki útba se esik az a buszjárat. Mit tegyek, hogy szedjem le magamról? Nagyon köszi a segítséget!

2015. szept. 14. 17:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem szólj a tanároknak ez komoly dolog hogyha igy zaklat ahogy mondtad ezért akar 3 év bortonbuntetes is kiszabhato. sőt az se kizart hogy pszichopata. Nagyon vigyázz vele meg az is lehet hogy az életedre fog torni. en szoltam
2015. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez Igy elsőre hulyen fog hagzani de hivd el egy buliba és leitatod es amikor ittas lesz akkor adsz neki egy jobbhorgost, garantáltan elfelejt mindent téged is azt is hogy követett az egész életét elfelejti. De esszenciális hogy a jobbhorgost a pia előzi meg. Remélem hogy segítettem.
2015. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!