Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fél éve követnek, nem tudom...

Fél éve követnek, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy idegesítő gyerek, aki nagyon elhiszi magáról, beképzelt, és ezért senki sem barátkozik vele. Na és ez a gyerek fél éve el kezdett követni. Mindig a sarkamban van, bárhova megyek. Elkezdek valakivel beszélgetni, akkor ő is odajön mögém fél méterrel. Amikor hazamegyek, ő is azzal a busszal jön haza, amivel én, pedig neki útba se esik az a buszjárat. Mit tegyek, hogy szedjem le magamról? Nagyon köszi a segítséget!

2015. szept. 14. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki hogy ha nem haggya abba akkor csunya vége lessz
2015. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mond meg neki hogy a kur*a annyát !
2015. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Amúgy véletlenül nem büdös a szája? Mert az mindent megmagyaráz ;)
2015. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Matolcsy4 válasza:
Dominikkel te mocskos kutya!
2015. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Figylej én azt csintam h tanáróknak szoltam de nem csintak semit én szereztem 3-4 embrt és megvártuk suli útánn aszt annya se ismerte fel de ha ez nem jöne be akkor üssd a fejét egy székel vagy asztalal ami kőzelebb van aszt békibe hagy higy nekem sokszór csintam ezt
2015. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
az előttem lévőnek teljesen igaza van
2015. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nálunk is volt ilyen, mondjuk nem fél évig, hanem 1 hónapig, de nagyon intenzíven. :D Mi voltunk egy 6 fős társaság és ő mindig becsicskult hozzánk, aztán úgy szállt le rólunk, hogy elkezdtük oltogatni. Először ilyen alig észrevehető módon, de azért úgy, hogy érezze a törődést. Sajnos nem érezte, utánna már mindenki előt
2015. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
verd pofán es ha meg mozog megint verd pofán utánna pedig hugyozd le ha ez sem segít akkor semmi sem hidd el tapasztalatbol mondom
2015. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sajnos egyik se segitett, asszem sulit valtok, de megegyszer koszonom!
2015. szept. 16. 12:05
 10/12 anonim válasza:
Gyere Budaiba ott megtanusz vere kedni hidd el en is puhanj votam de megedzotem és ma már kemény vagyok mint a teszcós zsemle szoval gyere ide félévre azt viszamesz es befeny tied azt csa csumi csoteszta
2015. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!