Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok nekem segíteni?...

Angi96 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Abortusz a téma.

Figyelt kérdés
Erről kellene írnom 1 oldalas fogalmazást de nem tudom elkezdeni. Valaki segítene? Nagyon fontos lenne,holnapra kell
2015. szept. 14. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jajj, mindent meg lehet írni googléból :D Leszeded és átfogalmazod, meg alkotsz valami mű véleményt.

Nekem is gyakran kell írnom olyan témákról, amik nem is érdekelnek, nem hogy még véleményem legyen róla.

Esetleg fordíts angol, vagy német cikket ebben a témában, ha megy, azt biztos nem keresi vissza a tanár ;)

Na de ha mindenképp magadtól szeretnél, akkor írj róla általánosságban, aztán sorold fel az előnyöket hátrányokat, végül foglalj állást. Napjaink egyik fő problémája... stb, stb.

Menni fog, meglátod :)

2015. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha MÁSOLOD, teljesen jogos, hogy egyest kapsz, mivel akkor te csak annyit dolgoztál vele, hogy kimásoltad onnan. De nem a te munkád.

Ha forrásként használsz fel valamit, az pedig más dolog!

2015. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!