Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni, hogy jobban...

Mit tudok tenni, hogy jobban leperegjenek ezek az attrocitások?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a gimnáziumi osztályközösségünk (10.oszt.), tulajdonképpen két domináns, rosszindulatú ember van, akik szinte mindenkit megaláznak, piszkálnak, hátuk mögött (de meg se erőltetik magukat, hogy a kibeszélt személy legalább ne hallja) kibeszélnek, akik nem a 'menő' klikkjükbe tartoznak.Én személy szerint különösen érzékeny vagyok, illetve nehezen illeszkedek be, és egy kevés önbizalhiánnyal is küzdök, és nehezen bírom figyelmen kívül hagyni az emberek véleményét.Nagyon rosszul viselem az iskolai napokat ezen okok miatt, még ha boldogan is megyek be, délutánra az életkedvem is elmegy az egész napos negatív légkörtől és a folyamatos gúnyolódástól.

Mit lehet tenni ez ellen, hogy immunisabb legyek ezekre az attrocitásokra?

(Az iskolából nem szeretnék elmenni, mert nagyon jó oktatást kapunk, és szükségem van rá az életcéljaimhoz.)



2015. szept. 3. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szunetben fulhallgato a fulbe, benne kedvenc zene, radio. Kedvenc konyv a kezbe. Ulsz a padodba, vagy egy sarokba es nem veszel tudomast a barmokrol. Ennyi.
2015. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pofon egyszerű. Egy kicsit gyúrsz magadon, aztán az egyik szünetben szó nélkül oda mész hozzá és jól pofán vágod, hogy beessen a padja mögé. Innentől garantált a nyugalom. Amit az első írt, az nem jön be, soha nem is fog. Ha nem bír egy idő után megint magával, akkor emlékeztető verés újra. Össze is állhatsz másokkal, akár suli után is meg lehet őket várni.
2015. szept. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy nem akarsz beilleni az ilyen "menő klikkbe" ? Miért baj, hogy egyéniség vagy, eredeti figura, saját gondolatokkal, saját célokkal, és nem a falka irányít? Miért cikiznek? Mert barmok. Ne foglalkozz velük, ne is vedd észre őket.
2015. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nem veszed észre, meg elfordulsz, meg csöndben vagy dolgok sosem fognak működni. Annál inkább fognak csesztetni, minél inkább megpróbálod elkerülni. Csak a szájon vágás segít, mielőtt téged vágnak szájon, mert nem reagálsz semmire, amire téged ér.
2015. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tavaly csak én álltam ki magamért, mindig visszaszóltam, és megvédtem magam.A többiek csak lapítanak, mint nyuszi a fűben, és eltűrik hogy alázzák őket.Csak azt értem el vele, hogy mégjobban megutáltak, és azóta még gyökerebbek lettek velem.:D

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

2015. szept. 5. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem visszaszólni kell, hanem ütni kell.
2015. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És persze a még jobb megoldás az, ha te kezded el baszogatni őket egy-két haveroddal. Amikor pedig nem egymást cumizzák és éppen külön vannak, akkor meg kell alázni külön őket. Mind a kettő azért ilyen, mert az egyik ebben, a másik abban jobb. Ha szét vannak választva, akkor már nem akkora az arcuk.
2015. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!