Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire gyakoriak az attrocit...

Mennyire gyakoriak az attrocitások a 99-es járaton?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire,de én 15 éve karatézom.
2013. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És úgy általában?
2013. szept. 7. 01:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában naponta két embert megesznek az arra lakó liberálkommunista libsi cigány zsidó arab bankárok.


Szóval a járat híre rosszabb, mint amilyen valójában, a legdurvább atrocitás, amire számíthatsz az az, hogy beleóbégatnak a füledbe.

2013. szept. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, nem ölnek embert azon a buszon! Lehetőleg ne mutogasd ott a több százezer Ft-os iphon-odat. Ha nem félsz, kihúzod magad, semmi gond nem lesz!
2013. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek szerint ennek is nagyobb a füstje, mint a lángja?
2013. szept. 7. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé alul kulturált a járat, én ahányszor utazok rajta mindig van egy-két ember, akinek olyan szaga van, hogy majd' felfordul tőle a gyomrom, illetőleg időnként üvöltöznek buszon belül. Illetve egyszer leszálláskor majdnem lehányt egy nem túl szomjas hölgy. De ezeknél nagyon atrocitásról még nem hallottam.
2013. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!