Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt? 16/L

Miért csinálják ezt? 16/L

Figyelt kérdés

Az egész már kb. 1 éve kezdődott. a lényeg hogy én egy csendes kissé vissazhúzódó félénk lány vagyok/ voltam.. szerintem sokat változtam az elmúlt egy évben.. a lényeg hogy az osztályból a fiúk elkeztek piszkálni.. folyton galacsinokkal dobálnak és eleinte nem foglalkoztam velük hogy hátha akkor abbahagyják de nem hagyták abba. Mostanába folyton beceneveket találnak ki nekem-ami nem is gúnyos inkább vicces de eléggé idegesítő-. és néhány napja hallottam hogy azok a fiuk akik nem hagynak békén arról beszéltek hogy jó seggem van.. - hát én erre nagyon meglepődtem mert utálom őket .. meg mostanában az osztály alfahímje is rámszállt.. ő az aki a legtobbet dobál. és direkt idegesít mert amikor már látja hogy mérge vagyok annál jobban jon a hülyeségeivel.. meg direkt mellém ül órán mert látja hogy konnyen zavarba tud hozni.. emrt én nagyon pirulós vagyok és nagyon konnyen zabvarba jovok. valamikor elkezdi simogatni a hátam és én olyankor szkásosan elküldom a fenébe sőt igazából mindig elküldom a fenébe.. de nem mindig ilyen idegesítő.. van olyan nap amikor normális sőt kedves.. volt olyan hogy dolgozatot írtunk és átült mellém hogy majd segítsek neki de végül ő segített nekem.. aztán másnap megint szivat valamivel.. olyanokat mond hogy szép vagyok mikozbe tudom hogy nem vagyok az.. vagyis igazából már sokan mondták hogy szép vagyok de nem hiszem el ezeket.. nem tudom...:( az a baj hogy néhány éve volt egy fiu aki szerelmet vallott nekem és én visszautasítottam majd onnantól kezdve elérte hogy azt higygem magaról hogy csúnya vagyok... igazából néha szépnek néha csúnyának látom magam.. nagyon idegesít az hogy amikor bemegyekk az osztályba akor már kezdik a piszkálást.. főleg olyan dolgokat modanak amivel zavarba hozhatnak.. és aztán amikor már olyan vagyok mint egy túl érett paradicsom akkor meg jókat nevetnek rajtam.. néha igaz sőt sokszor már én is csak nevetek a hülyeségükon amiket nekem mondanak mert néha csak poénkodnak.. és jó lenne ha már leállnának főleg az osztály alfahímje békén hagyhatna.. igaz mindenben van valami jó és hát ebbe csak annyi a jó hogy én kis szürke kisegér is lehetek néha színes és nem unatkozom addigse míg piszkálnak mert amugy a suliba az élet nagyon nagyon unalmas....és a fiuk viselkedése is nagyon gyerekes szerintem... most komolyan ennyire utálnak? mit tegyek hogy változzon a helyzetem jó irányba, hogy leszálljanak rólam és hogy elfogadjanak olyannak amilyen vagyok..(néha csendes általában jószívű, kissé visszahúzódó és egy óriási dumagép)

arra is gondoltam hogy beszélek a fiuval négyszemkozt amikor nincsnek ott a haverjai és úgy próbálom leállítani de ez elég nehezen kivitelezhető... kérlek segítsetek.. miért szórakozik velem? mit tegyek? és a válaszotokat előre is koszonom.. és bocsánat a heyesírási hibákért :)



2015. jan. 20. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Más problémád nincs esetleg?

fordulj orvoshoz

2015. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem egyértelmű? Bejössz nekik :D

Csak ez náluk amolyan piszkálódós kölyökszerelemben nyilvánul meg. Mi óvodában cseszegettük állandóan a lányokat akik tetszettek>< na meg általános alsó tagozatában.


Ha nagyon zavar, ne foglalkozz velük, ne figyelj rájuk. Ha látják hogy annyira hatnak meg téged mint eszkimót a hóesés, abbahagyják. Ha olyan helyzet van, akkor szidd le mint az atom, és küldd el szokásosan a fenébe :). Lehet utána még piszkálódnak, de megunják.

2015. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szepszeg fogalom emberrol emberre valtozik, En volt pasim 24 evesen mar kopasz kigyurt 120 kg os pasi volt en pedig vekony kb 51 kg egy lany, Barinoim mindig mondtak hogy pasim olyan csunya mit szeretek benne? 7 honap utan szakitottunk de lenyeg az ami nekem tetszik lehet masnak nem. Es Pasik furcsa allatok neha udvarlast piszkalassak osszekeverik azzal figyelmunket akarnak terelni magukra. Egyebkent tehetsz egy kepet rolad hogy Kommentezok is mondhatnak velemenyuket. Ami megint eltero lesz.
2015. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, még megérdemelné, hogy ezek után esélyt adj neki.

12 évesen azt mondom oké, kicsit bunkó, ezt látta otthon, így próbál udvarolni. 16 éves fiú már szinte nem is fiú hanem férfi.

Amúgy, csak, hogy tudd, az ilyen fiúknál nem lennél egyenjogú fél a kapcsolatba, sőt mi több valószínűleg csak ágyba akarna vinni, aztán 1 hét múlva már másik csajjal járna, mert ő akkora alfahím.

Kezdj el ellenségesebb lenni vele, így talán észreveszi, hogy változtatnia kell mielőtt teljesen megutálod.

2015. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. igazatok van és eleinte eggyáltalán nem foglalkoztam velük de ezzel csak mégjobban elkezdtek idegesíteni. amugy nem hiszem hogy tetszem nekik vagyis lehet hogy az eggyiknek igen de ő az eggyik haverja az alfahímnek. .. amugy ha nem foglalkozom velük akkor galacsin helyett a nyálas gusztustalan köpőcsöveket fognak megint alkalmazni + rágót... és most még a galacsinnal mindig jobban járok..

ja amugy amikor zavarba hoznak olyankor egyréazt ideges vagyok másrészt nem tudom abbahagyni a mosolygást és nagyon nehezen tudom megállni hogy ne nevessek vagy mosolyogjak a hülyeségeiken. amugy köszönön a kommenteket és estleg aki még tudaz segitet..

2015. jan. 20. 22:06
 6/10 opened paradise ***** válasza:
Szerintem is bejössz nekik,plusz általában olyat szoktak csesztetni,aki nem nagyon vág vissza.
2015. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy tetszik-e vagy nem a piszkálódás! :)


Ha nem, akkor legközelebb mosolyogva elindulsz az alfahím felé (ha lehet sulin kívül, és olyan helyen, ahol kevesen látnak), és ízlés szerint két lépésről teljes erőből tökön rúgod, vagy közelebb lépsz és a szó szoros értelmében megmarkolod baromi erősen a tökeit és addig szorítod, amíg látod rajta, hogy azt is megbánta, valaha rád nézett. Miközben pedig szenved megmondod neki, hogy hagyjon békén, különben azt, ami most történt vele, ízelítőnek tekintheti. Persze még mindig mosolyogva.


Hidd el kerülni fognak, mint a leprást. Az ilyen hülyékkel sajnos nem lehet másképp bánni, lepereg róluk mkinden.

2015. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én mindig egy kis szürke kisegér voltam és egy kicsit jó hogy velem is foglalkoznak mert van amikor kedvesek de van amikor sőt tobbszor tulzasokba esnek es felbosszantanak..es koszonom a kommenteket es aki esetleg tud valamit tanacsolni vagy aki vilt hasonlo helyzetbe az irhat :)
2015. jan. 21. 20:16
 9/10 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és már 6 éve szekálnak, csak pont fordítva. Nem a fiúk, hanem a lányok. (A fiúk inkább "megvédenek").
2015. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most van egy két lány akik szintén kezdenek kikesziteni de nem szo szerint mert ok nem piszkalnak csak kibeszelnek a hatam mogott.. elegem van ebbol.. amikor mar a fiuk kezdenek leszallni akkor jonnek a lanyok..
2015. jan. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!