Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Mindenki...

Mit csináljak? Mindenki utál!? Többi lent

Figyelt kérdés

Pl.ma elmondtam órán h eszik az egyik osztalytarsam erre ő megdobált a cuccaival és a tanár ő rá szólt.

Erre ő azt mondta h minek járok ebbe a suliba jó lenne ha eltakarodnek innen...stb.

Az osztályban állandóan ramszolnak hogy kussoljak,meg hogy ne "ugassak"... Még az is aki a legjobb barátom volt..

Annyira idegesít hogy ők jól tudják magukat érezni én pedig nem mert én nem olyan vagyok mint ők.(sokkal előbb felkelett nőjjek)

Na meg persze járok pszichológushoz,depressziós,kényszerbeteg vagyok kezelés allatt allok de nem érzem hogy jobb lenne bármi is sőt.. (2,5 hónapja szedek antidepresszánst)

Úgy érzem Senki sem szeret..

Igaz lehet hogy van egy stílusom, pl. Mindig megdicser a tanár ha valakit vmi olyasmiert elarulok ami sérti a házirendet.

Ők olyan gyerekesek én nem utálom őket csak azt ahogy viselkednek nagyon gyerekesek..

Annyira rossz nézni hogy ők milyen boldogok nélkülem, neha úgy érzem ugytesznek mintha ott se lennék (és nekik még tanároknak is jó lenne ha nem lennék) persze a tanárok szeretnek!

Mit tegyek? Multkor majd majdnem öngyilkos lettem ezek a dolgok miatt megvagdostam magamat.

Olyan magányos vagyok nincs senki.......

Próbáltam sokszor megváltozni de nem megy....

Kérem segítsetek!köszönöm

14/f



2015. jan. 5. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem csodálom hogy mindenki utál...

Ha nem tudsz beilleszedni a csapatba, akkor legalább tegyél úgy, mintha tudnál..

2015. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A besúgókat sehol nem szeretik és nem is fogják. Így nem is fogsz beilleszkedni sehova. Nem fognak benned megbízni és akiben nem bízol meg, annak jó barátja sem lehetsz. A te érdekeit mennyiben szolgálja, ha beárulsz valakit? Ezzel az egész osztály szemében lejáratod magad. A korodat tekintve most fogod majd elkezdeni a középiskolát, igaz? Ott hagyd ezt a "stílust".
2015. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én így, látatlanban is utállak, pedig csak elolvastam amit írtál...
2015. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Pár napja már volt egy kérdésed nemde? Mellesleg meg mi sem bírtuk a spicliket. :D
2015. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Suliba nem szeretik a gyökereket ilyen egyszerű aki egy kicsit is kilóg azt vagy istenítik vagy kiutálják nincs középút.

Mi nem tudunk segíteni csak te tudsz magadon. Csodálkozol, hogy az oszt.társaid nem akarnak veled lenni? Beköpöd őket minden szarért. Ezek csak csínyek. Nálunk is volt egy ilyen gyerek egyszer rossz embert köpött be. A másik osztályból el is kapták sokszor 2 hétig bírta. Sürgősen fejezd be vamzerkodást és a tanároknál való nyalást. Egy életere megfognak nyomorítani ha folytatod. Akit a tanárok szeretnek azt a srácok utálják dönts el, hogy hova akarsz tartozni, ha folytatod ezt akkor meg hagyd abba a hisztit.

Tehát nem hiszem, hogy rosszul állna a szénád. Szerintem válts iskolát és ott kezdj új fejezettet. Mostani oszttársaid bizalmát valszeg már eljátszatod. Ha pedig nem váltasz sulit. Akkor picit vegyél vissza. Menj be ülj le hallgass zenét legyél el ha valaki beléd áll csak nézz a szemébe de ne üss vagy ordibálj vele csak csöndbe állj és néz a szemébe. Sokat kell gyakorolni általában az edzés szokta növelni az önbizalmat. Depresz meg stb betegségek szerintem nem oly komoly betegségek. Ha változtatsz akkor majd szépen lassan elmúlik. Én biztos nem szednék be semmilyen gyógyszert, se homeopátiás szart se. és még valami valahogyan apró jelekkel tudasd velük, hogy te miket szeretsz pl szeretnek focizni és te is szeretsz és alapvetően van hozzá érzéked akkor oda mész hozzájuk és beállsz csk úgy

2015. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Áruld már el nekem. Miért kell az osztálytársaidat állandóan beköpni, elárulni? Mert sérti a házirendet??? Ugyan már!! Ha valaki sérti a házirendet, akkor fordítsd el a fejed, és már nem is láttál semmit.

Tudod nekem is van egy 14 éves fiam akit imádok. De ha ezt csinálná amit te, hogy mindenkit mindenért beárul, én úgy szégyellném. Ez ugye neked örömet okoz? hogy másoknak árts még ha csak úgy, hogy beköpöd őket.

Ne haragudj de neked nem pszichológus kellene, hanem 1-2 nevelő célzású pofon..

2015. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Kívánom, hogy ne tudj enni szünetbe, hogy majd az órán keljen és akkor a többiek elvennék a kaját a kezedből oda dobnák a tanár asztalára és te lennél lebaszva mert te ettél és ellened is van mindenki.
2015. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Hú de sok bunkó tahó senkiházi tömegköcsög szólt hozzá ehhez a poszthoz... Mondjátok hogy így úgy besúgás... De az igazság meg hol van?Vagy mocsok szemét bűnözők lesztek mind?
2017. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!