Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályomban kiközösítenek,...

Az osztályomban kiközösítenek, csak azért, mert más zenét hallgatok, miért nem mindegy mit hallgatok?

Figyelt kérdés

Tehát..én általában rockot hallgatok,ezen belül pl.Hollywood Undead, Tankcsapda, Metallica...de az osztályban mindenki más RTM fosokat hallgat, és aki már nem azt hallgat azt hagyjuk logika-.-

Mert aki rockot hallgat az csakis bunkóparaszt lehet..

Kicsit hülye megfogalmazás, elnézést:D



2014. nov. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szard le :D Engem is bszogatnak amiért rocker vagyok. Főleg amikor a bakancsomra azt mondják hogy csizma... az idegesítő :D
2014. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Magyarmanó ***** válasza:
92%

"mindenki más RTM fosokat hallgat"


Szerintem ezt előttük is kiejthetted a szádon és sokkal inkább azért kerülnek mert te leszóltad az ő zenéjüket, hiszen alapjáraton senkit nem érdekel milyen zenét hallgat a másik ameddig nem szólják le az övét..

2014. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a bajuk, hogy leszólod őket a zenéjük miatt. én is rockot hallgatok, de nem oltogatok mást, hogy béna a zenéje. mindenki tudja, hogy rocker vagyok de nem cs*szegetnek míg én se cs*szegetem őket:)
2014. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szarni bele! :D

De tényleg, ebbe senki nem szólhat bele. Legalább te nem vagy olyan mint a többi.

Nem tudom, hogy mennyi idôs vagy, fiú vagy lány, de saját tapasztalatom alapján középsuliban toleránsabbak az emberek ilyen téren, mint általánosban. Mert engem is kiutáltak ilyen miatt. De örültem is neki, legalább nem fajultam el. De ez csak saját meglátás.

/ a HU-ért pedig jár egy nagy pacsi részemrôl :D /

2014. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az az RTM?


Hát, elég sok olyat ismerek, akik rockot hallgatnak, ez általában a menő...


Szerintem nincs baj az izléseddel, a Tankcsapda szövegei nagyon jók, és az nagyon erős zene!!!!

2014. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, mindegy, mit hallgatsz, csak sügérek az osztálytársaid, vagy ,ha túl hangosan hallgatod, lehet, azzal van a bajuk, ha nem azzal, akkor simán csak butus kis divatemberek; ha leszólják, amiket hallgatsz, rá se ránts, ne is törődj velük!;)
2014. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem se hagynak békén mert metált hallgatok, de én már csak leszarom, javaslom tedd te is ezt, hidd el hanem rockot hallgatnál hanem a tömegzenét, valszeg akkor is találnának rajtad valamit!
2014. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!