Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen élvezet az iskolat...

Miért ilyen élvezet az iskolatársaknak, hogy kiközösítenek?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbul érzem már magam lelkileg, 3. éve járok közéjük és ők egyre jobban összemelegednek már, engem meg ugyanúgy kitaszítanak mint eddig. Annyira undokok velem, legtöbben nem is köszönnek, aki kezet fog velem az is úgy, hogy meg nem szorítaná egyáltalán csak így lazán meg fogja a kezemet.

A kérdéseimre röviden, tömören válaszolnak és ennyi, facebookon sokan egyáltalán nem válaszolnak, ha üzenetet írok nekik.

Totál kiközösítenek, egyáltalán nem közelednek felém, azt meg nem hagyják, hogy én közeledjek.

Miért élvezik ezt ennyire, hogy tönkretesznek idegileg meg lelkileg? Miért élvezik, hogy antiszociálissá tesznek? Merthát már egyre jobban irritálnak az emberek az ilyen negatív élmények miatt.


2013. dec. 14. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé értelmes srácnak tűnsz, ha látod az okozatát, hogy már más emberekhez sincsen kedved.

Igazából a gyerekek a legrohadtabb szemetek a világon. Sajnos nagyon kegyetlenek tudnak lenni egymással.

Arra tudlak buzdítani, hogy ha ők így vannak, akkor igyekezz ne foglalkozni ezzel, keres barátokat az iskolán kívül, és helyre fog kerülni magadban ez a sérelem.

2013. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Kellene, hogy legyen reális önismereted. Egy külső szemlélő tárgyilagosságával tudnád magad értékelni. Van-e a külsődben,szokásaidban olyan, ami irritálja a többieket?

Amiket írsz, az nem biztos, hogy a leértékelésed. Lehet, hogy éppen annyival különbnek éreznek maguknál, mintsem, hogy bohóckodjanak veled. A kézfogás épp arra utal, hogy nem egyéniségek.Sok fiatalnak van ilyen döglött csirkeláb üdvözlete.Fel sem tűnik nekik, hogy a kézfogás is egy kisugárzás.

Ne mutasd ki, hogy bosszankodsz! Ha látják, hogy hidegen hagynak, ők fognak érdeklődni utánad. Légy figyelmes, segítőkész, mosolygós, nyugodt - az ilyen barát főnyeremény! De ha duzzogsz, magadban dohogsz, rosszakat gondolsz, az kiül az arcra. Egyébként meg nem egyforma mindenki. Vannak, akik brancsba verődnek,mert úgy van erejük, mások egyéniségek, többet érnek egy egész brancsnál.

2013. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt általános iskolában. Én semmit nem tettem ellenük, mégis mindenki utált. Nem veled van a baj, hanem velük.

Hány éves vagy?

2013. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!