Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez így jogos, ugye? Hogyan...

Ez így jogos, ugye? Hogyan mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés

Tehat tegnap testneveles.orank volt es szalagavatora probaltak,ezert kint volt negy mikrofon a terembe rakva.Ora vegen beleszoltam az egyikbe ,aki valamiert elmozdult en pedig meg akartam igazitani,de kijott a tartojabol ezert az egeszet vissza kellett raknom,de en a rovidebb reszet raktam vissza a tartoba,de igy is tokeletesen megtartotta.Erre.az egyik osztalytarsam odajott,es rendesen beleakarta rakni,csak ahogy kivette es probalta visszarakni elejtette.Ma kiderult,hogy eltort a mikrofon es nagyon leosztott az osztalyfonokom ,hogy miert tortem el a mikrofont.En meg (sajnos) kenytelenvoltam elmondani,hogy neme n voltam...De igy is valoszinuleg csak en kapok igazgatoit (minimum egy osztalyfonokit) es.lehet,hogy nekem kell kifizetnem a mikrofont,ami allitolag 100.000Ft-be kerul.

Mondanam,hogy miert en kapok minden buntetest,amikor nem is en tortem el,de ha en nem szorakozom a mikrofonnal ez nem tortenik meg...Annyira szegyenlem ezt az egeszet,meg azert ez eleg sok penz,es azert a csaladom elegge megrenditene egy ilyen merteku osszeg kifizetese egyszerre



2014. nov. 25. 16:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem kötelezhetnek hogy kifizesd, mivel nem te törted el, plusz az ő felelőtlenségük volt kint hagyni. És ilyen drága mikrofon nem hiszem h lenne egy suliban. Stúdiókban használnak ilyeneket max, de ott is ritkán
2014. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Egy osztályfönöki vagy egy igazgató intő semmit nem ér. Sosem nézték sehol.. szóval ne parázz miatta.


A mikrofon max 10.000Ft nem 100.000Ft... azzal jól át akarnak verni .


Állj ki a saját igazadért ,és mond meg hogy véletlenül leverted , visszaraktad,de ez a "srác" tömte bele jobban , szóval az ő hibája.

2014. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolába bevitt értéktárgyakért az iskola nem vállal felelősséget... Ezek után azon se csodálkoznék, ha az otthagyott mikrofont valaki lenyúlta volna.. főleg ha tényleg 100e-es kategória.


Ki ne fizessétek!

2014. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzás szaga van ennek de nagyon..mivel ha te benthagyod a suliba a telefonod,és ellopják,nem fizet neked a suli,ezért ha bevisznek egy mikrofont,és megrongálódik,te sem vagy köteles fizetni.Ne hagyd,hogy lenyúljanak!
2014. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!