Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig utoljára választanak...

Mindig utoljára választanak tesin. Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igazából nem. De amúgy, ott, gyerekként, az.
2014. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utoljára választottak mindig, mert elég béna voltam. Akkor cikinek éreztem. Pedig igazából nincs nagy jelentősége, nem lehet mindenki mindenben jó.
2014. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindig el bújtam,hogy hátha rám már nem kerül sor, és én így mindig utolsó utáni voltam. én nem tartottam cikinek :D
2014. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen ciki, de valószínűleg okkal teszik.
2014. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen annak éreztem, ha előfordult, de ez már nincs így.A kulcs az, hogy nem másokhoz mérem a képességeimet, hanem ahhoz, hogy korábban mire voltam képes.Tehát ha valaki jobb is nálad valamilyen sportban, attól te még nem leszel ciki.Azt vedd figyelembe, hogy önmagadhoz képest mekkorát fejlődsz.Ez meghozza az embernek az önbecsülést és mindjárt másképpen vélekedik az ilyen dolgokról.
2014. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig utoljára választanak. Régebben cikinek éreztem mert olyan érzés volt, mintha én nem számítanék nekik vagy nem kedvelnének, ilyesmi, de most már tudom, hogy ez hülyeség. Vannak barátaim, de ettől függetlenül nem választanak a csapatjukba és ez engem egyáltalán nem zavar, teljesen logikusnak tartom. Nem vagyok ügyes a játékokban, próbálkozom, de hiába, tényleg ügyetlen vagyok. Nyilván az a cél, hogy a csapat nyerjen, ehhez pedig jó csapattagok kellenek én sem választanék be egy olyan "kétbalkezű" emberkét mint én:)
2014. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Nekem is volt tesim két félévet főiskolán, és engem mindig utoljára választottak. Nagyobb mértékben azért, mert alig ismertek, nem nagyon értettem velük szót. Kisebb szerepet játszott az, hogy balfarok voltam az adott játékban... :D Bár ott ez nem igazán számít, maximum röhögünk egyet. Általánosban, középiskolában cikinek éreztem.
2014. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elbujtam hátha megúszom és ülhetek a padon. 😀
2014. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is mindig utolsónak választottak. :D (régi szép idők)

De engem ez sosem zavart, tudtam, hogy béna vagyok röplabdában és kosárlabdában is, úgyhogy megértettem. Én sem választottam volna magamat.

2014. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem ciki. Én is mindig utolsó vagyok.
2014. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!