Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nagyon ciki sztori!...

Nagyon nagyon ciki sztori! Többi lent Valyon mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Még alsós voltam (általánosba) és tettszett egy fiú! Aztán kiderült, hogy én is tettszettem neki! A hülye barátnőim pedig kitalálták, hogy legyen egy ilyen kis esküvő!!!! Na itt elkövettem életem egyik LEGNAGYOBB HIBÁJÁT! Belementem! Volt minden esküvői ruha, gyűrű..stb. Visszagondolva nagyon gáz volt! És a fiú pedig kirohant a wc-be!!! Akkor nem emlékszem mi volt utána, de pár év múlva felhozódott a sztori! Azóta folyton ezzel piszkálnak, de nem zavar annyira, csak az, hogy nem merek a srác szemébe nézni! Mert kb.4-5 év után is Ő TETSZIK! Szerintetek még emlékszik rá? Lenéz engem? Minek tart egy hülye kis lotyónak????

2014. ápr. 28. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Kérdésem: a fiú is akarta az esküvőt, vagy sem? Mert ez nem volt világos...

Egyébként szerintem ez nem olyan ciki, főleg, hogy TETSZETTÉL A FIÚNAK! Persze az nem biztos, hogy ő is még mindig érdeklődik irántad, de ne törődj a múltbéli eseményekkel. Különben is még kicsik voltatok. :) Nem hinném, hogy ez annyira befolyásolná a jelenben a véleményét rólad...

2014. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem a fiú nem akarta!!!!!!!!!! Ez a legdurvább!

És tudom, hogy nem én jövök be neki..... :( :( :( :( :(

2014. ápr. 28. 22:09
 3/9 A kérdező kommentje:
És elég lazán viselkedek mikor a közelben van, pl.: mint a többi lány (aki közömbös vele) De legbelül még mindig szégyellem magam!!!!
2014. ápr. 28. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekek voltatok. :) Ez most olyan, mintha azért szégyelnéd magad, mert kiskorodban bekakáltál, aztán az egész család megcsodálhatta a nunidat, amikor tisztába tettek. Hülyeség, nem? :)

Hagyd a fenébe, nem gondolja, hogy lotyó vagy. Neki is ciki, hogy elszaladt, meg a tiniknek amúgy is minden ciki. Életed legnagyobb hibájáról meg annyit, hogy még csak meg sem közelítetted a későbbi hibáidat.

2014. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell szégyellned magad régen volt kicsik voltatok szerintem nem gáz. Amikor én voltam óvodás meg alsós én is az egyik szomszéddal mindig azt játszottuk, hogy összeházasodunk, volt puszi meg az utcában lévő gyerekek "összeadtak minket" Hülyeség volt az egész de hát istenem :D Még olyan is volt, hogy mondták hogy a fiú feküdjön rám de én lelöktem mert nem láttam semmi értelmét azóta már rájöttem mi akart az ott lenni xD mégse megyek úgy az utcán hogy úristen mit gondolnak rólam a többiek mert 6-8 évesen mit csináltam. Egyébként mért tartana lotyónak ettől? Ugyan már néha beszélgess vele lehet ő is ugy emlékszik vissza erre az esetre ahogy én is (a sajátomra)
2014. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért használsz ezer írásjelet???!!!! Mondd miért???!!! xDxDxD...
2014. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Na ne... Ez ugye most csak véletlen? 6.-os diák vagyok, valamikor alsóban az egyik osztálytársnőmmel pont ez történ (Lili a neve)! Pontosan ugyanez! Esküvőt akartak szervezni, többi lány hozott neki ruhát, stb., a fiú meg nyelvtan órát is a mosdóban töltötte!
2014. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!!!! Én is ismerem Lilit. Te az egyik osztálytársa vagy? Én az egyik edzéstársa. Privátba megírnád, hogy mi a neved?
2014. ápr. 30. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nagyon érdekel, hogy az utolsó válaszoló és te ismeritek-e egymást és ugyanarról a Liliről van-e szó! :D :D :D Szval?? :D
2015. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!