Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne csúfolj...

Mit csináljak, hogy ne csúfoljanak a fiúk a suliban?

Figyelt kérdés
Az egész csak mert mandulavágású szemem.(kínainak,japánnak neveznek)Rá tesz még egy lapáttal,hogy szeretem az animéket és Ázsiát.(de ezt ők nem tudják,mert nem az osztálytársaim).Mindig megkérdezik,hogy van-e rokonom Ázsiából,hogy kínai cuccaim vannak-e...szinte mindig ezzel vannak....Tegnap már annyira felidegesítettek,hogy sìrtam.(de nem látták).Ha valamit mondok mindig kinevetnek.(pedig nem mindig vagyok vicces kedvemben)Úgy érzem én vagyok az akin nevethetnek.Engem szúrtak ki maguknak,mert néha félénk vagyok,pedig vannak nálam félénkebbek is.Mindig engem szúrnak ki,akivel piszkálódhatnak!! :( (akár a szememről,rólam legyen szó)

2014. okt. 18. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell mindenre ugrani.
2014. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok,ha így érted...
2014. okt. 18. 19:32
 3/9 H_Vivien ***** válasza:
92%
Azzal büntetheted őket a legjobban, ha az arcukba nevetsz és nem veszed fel a piszkálásukat. Ha frappáns választ adsz az esetleges bántásaikra. Mennyi idős vagy?
2014. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok.Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. okt. 19. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem aranyos lehetsz.:) 18/F
2014. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár nem értem,hogy kerül ez ide.
2014. okt. 19. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nenkell mindenre odafigyelni más dolgod nincs csak rinyálni ? Dejó neked !
2014. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot....
2014. okt. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!