Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szóljak valakinek, hogy az...

Szóljak valakinek, hogy az osztálytársam vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Ma az egyik órán melléültettek, mert a padtársammal beszélgettünk, és én pedig megláttam a csuklóján a vágásokat. Nem olyan volt mint a sok tinip*csának, akik a könyöküktől két centire megkarcolják, hanem tényleg a csuklóján 3-4 mély, hosszú vágás. A szülei nemrég váltak el, és talán összeveszett a legjobb barátnőjével. Lehet, hogy rossz kategóriában tettem fel a kérdést, de valaki tud segíteni, hogy szóljak-e valakinek? Nem szeretnék spicli lenni, azt pedig főleg nem szeretném, hogy engem később elővegyenek, mivel én csak jót akarok neki..

#8. osztályos tanulók


2013. szept. 23. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szolj az osztalyfonokodnek, o pedig majd beszelni fog az anyukajaval
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne mond el, ha elmondod fogják őt cseszegetni a tanárok, téged meg ő. Hagyd, hogy otthon vegyék észre és akkor csak a szülők fogják cseszegetni és akkor lesz hova menekülnie, a suliba.
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez a lehető legrosszabb amit tehetsz...
2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 supra01 ***** válasza:
100%

Csak azt ne tedd, hogy nem teszel semmit.

Beszélj vele kettesben

Beszélj a legjobb haverjával.

Beszélj a szüleiddel.

Beszélj a legjobb fej tanároddal.

Ne hagyd a srácot magára!

2013. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
*csaj
2013. szept. 23. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem a suliban kaptak el még tavaly... Azóta úgy kezel az összes tanár mint egy elmebeteget... Természetesen írtak anyáméknak de ezt sikerült kijátszanom... Azóta is csinálom... Max ha nagyon el van takarva a csuklóm megnézik... de azért hülye én sem vagyok. Egyik osztálytársamat szintén elkapták, ő azóta heti szinten veri szét véresre a kezét a falba, vagy éppen ha olyanja van öngyújtóval/gyufával égeti meg magát... Valójában furcsállottam mert nem vagyok jóban a csajjal, de nekem elmondta hogy mit csinál... mikor más kérdez rá meg azt mondja h elesett, stb... Egy szó mint száz... ha szólsz valakinek azzal csak azt éred el hogy még több stressz gyülemlik fel rajta...
2013. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eddig a legjobb megoldásnak azt találom, hogy beszélek vele, a barátnőjével viszont nem hiszem, hogy sikerül, mivel exem, és lehet, hogy nem pont velem beszélne erről.

Na de a kérdés, hogy mit beszéljek vele?:O Hogy próbáljam meg elmondani neki, hogy ez nem normális?

2013. szept. 23. 21:30
 8/9 supra01 ***** válasza:

A legokosabb akkor, ha az előző válaszolóval beszélsz, hogy egyáltalán miért csinálják ezt!

Nekik mi segítene?

Értem, hogy miért csinálják, és el is fogadom, de a megoldás nem jó, szóval segíteni kell neki!

2013. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb amit tehetsz hogy vele beszélsz és próbálsz neki segíteni, ha másnak szólsz abból jó nem sülhet ki.
2013. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!